Сьогодні вхід у київські музеї буде безкоштовним

Сьогодні, 18 травня, відзначається Міжнародний день музеїв.

 

У зв’язку з цією подією вхід у столичні музеї буде безкоштовним.

 

Деякі музеї в рамках акції Ніч в музеях будуть відкриті до півночі. Музей історії Києва 18 травня о 19:00 проведе театралізовану екскурсію, повідомляє Сегодня.

 

PinchukArtCentre запрошує на нічне відкриття виставки Китай Китай (пропрацює до 24:00). Гостей, які прийшли в піжамі, пропустять поза чергою.

 

У шаховому залі Національного художнього музею стартує проект Конгрес мальовників: до 8 червня його стіни і підлогу може розмальовувати кожен, наприклад, маркером.

 

У Музеї мистецтв Варвари та Богдана Ханенків о 18:30 розкажуть про світогляд народів Сходу.

 

Національний музей Тараса Шевченка також бере участь у загальноєвропейському проекті «Ніч в Музеї». Цього року він присвячений підготовці до святкування 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка, який пройде наступного року.

 

У форматі проекту відбудуться наступні заходи:

З 12:00 працює виставка від школи фотографії Віктора Марущенка

17.30 – 19.00 – «Шевченко International»: читання віршів Тараса Шевченка іноземними мовами працівниками посольств і консульств інших країн в Україні, представниками національно-культурних товариств Києва. Вірші українською мовою будуть читати співробітники Національного музею Тараса Шевченка.

19.15 – 20.25 – перегляд кінофільму «Тарас Шевченко» 1926 (режисер – Петро Чардинін, головну роль виконав Амворосій Бучма) у супроводі групи «Гуляйгород».

21.00 – театралізована екскурсія «Музи Тараса Шевченка».

 

За матеріалами Корреспондент та Globalinfo.