Нова книжка Дена Брауна українською вийде влітку

Українські шанувальники творчості американського письменника зможуть насолодитися новою книжкою вже влітку. «Інферно» вийде друком  у видавництві «Клуб Сімейного Дозвілля», попередній запланований наклад складе 100 тисяч примірників.

 

Новий роман одного з найпопулярніших письменників сучасності Дена Брауна «Інферно» 14 травня вийшов друком англійською мовою. За попередніми даними англомовних буксторів передпродажні замовлення вже сягнули кількасот тисячної відмітки.

 

В основі сюжету роману «Інферно» нові пригоди професора з Гарварду Роберта Ленгдона, вже відомого читачам за романами «Янголи й демони», «Код Да Вінчі» та «Втрачений символ». Події в «Інферно» розгортаються у Флоренції ХІІІ сторіччя та переплітаються з сюжетом «Божественної комедії» Данте. Завдяки такому переплетінню Ден Браун описує мандрівку живої людини світом померлих, де головний герой спробує відповісти на питання, що цікавлять та турбують людство з прадавніх часів.

 

Усі книжки Дена Брауна, що виходили українською – незмінно ставали бестселерами. Найбільші показники належать скандально відомому роману Дена Брауна «Код Да Вінчі» – сукупні продажі перетнули відмітку у 120 тисяч примірників. А сумарні показники книжок, що пов’язані пригодами професора Роберта Ленгдона – «Янголи й демони», «Код Да Вінчі» та «Втрачений символ» – в Україні склали близько 300 тисяч проданих примірників. Головний редактор видавництва «Клуб Сімейного Дозвілля» Світлана Скляр, стосовно «Інферно» зазначила наступне: «Здається, Ден Браун перебуває у своїй найкращій літературній формі. Він не є моїм улюбленим письменником, але визнаю: його вміння тримати читача в напрузі, створювати реальний світ пригоди, у який хочеться потрапити і мандрувати разом із головним героєм, гідне поваги. Браун – артист, прекрасний оповідач і дослідник». Варто додати, що за даними, які з’явилися у мережі, російськомовний варіант «Інферно» буде коштувати приблизно 125 гривень, натомість український переклад книжки буде як мінімум у 2,5 рази дешевшим.
За матеріалами вид-ва «КСД»