«Kiev Art Spring-2013» обере найкращого поета

З 17 по 31 травня 2013 року Київська міська організація ВМГО «Молодіжний Європейський Рух» проведе ряд заходів в рамках проекту «Kiev Art Spring-2013», метою якого є розкриття творчого потенціалу молоді. Про це повідомляють організатори проекту.

 

Відкриття проекту «Kiev Art Spring-2013» відбудеться 18 травня о 19 годині на вечорі поезії у галереї сучасного мистецтва «Mainstream girls gallery» за адресою: м. Київ, вул. Турівська, 31. Протягом цього заходу молоді поети будуть декламувати власні вірші, а гості вечору зможуть насолодитись богемною атмосферою галереї  та обрати кращого автора, який отримає цінні подарунки.

 

24 травня о 19 годині відбудеться музичний вечір «Youth Music Night» в галереї сучасного мистецтва «Mainstream girls gallery» за адресою: м. Київ, вул. Турівська 31. Попередньо відібрані виконавці представлять широкому загалу результати своєї творчості – пісні та музику. Якщо ви полюєте за драйвом, то Вам сюди.

 

Фотовиставка, присвячена м. Києву та весні, проходитиме з 18-28 травня у приміщенні бібліотеки ім. Костомарова Шевченківського району м. Києва. Автори найкращих робіт отримають можливість взяти участь у професійному майстер класі з фотографії у одного з провідних київських фотографів.

 

Партнерами проекту виступили галерея сучасного мистецтва «Mainstream girls gallery» Шевченківська районна в м. Києві державна адміністрації та бібліотеки імені М. Костомарова.

Вхід на всі заходи проекту вільний за умови попередньо реєстрації. (Для реєстрації потрібно відправити повідомлення на електронну скриньку euroruh@ukr.net, вказавши ім’я, прізвище і по батькові).

 

Приєднуйтесь до групи «Kiev Art Spring»на Facebook та Вконтакте

Друг Читача