Сергій Жадан і Лада Лузіна презентують спільну книгу прози

23 квітня, о 16:00 Лада Лузіна та Сергій Жадан запрошують вас до Національного музею медицини України (вул. Богдана Хмельницького, 37) для жорстокого розчленування, тобто безпристрасного аналізу нового літературного проекту «Палата № 7».

 

Сергій Жадан про „Палату № 7”:

„Це збірка двох текстів. У ній буде моя повість і повість Лади.

Ідея у нас виникла минулого року. Я написав свій текст спеціально для цієї книги, Лада теж. Себто, це не чергова компіляція старих текстів, це справді текти, написані під новий проект. У нас там навіть персонажі перетинаються й події відбуваються в тих самих декораціях. Вийшла, як на мене, лірична й дещо печальна книга. Але і повчальна теж”.

 

Про авторів:

Лада Лузіна – українська російськомовна письменниця. Очолює список найуспішніших письменників України 2011-2012. Народилася в Києві 21 жовтня 1975 року. Працюючи в газеті «Бульвар» (пізніше «Бульвар Гордона»), стала відома як найскандальніша журналістка України. У 2002 році випустила свою першу книгу «Моя Лоліта». Більшість книг Лади Лузіної ілюстровані графічними малюнками автора.

Сергій Жадан – український письменник, перекладач та громадський діяч. Автор романів «Депеш Мод», «Ворошиловград», поетичних збірок «Цитатник», «Ефіопія» та інших. Народився 23 серпня 1974 року в місті Старобільськ Луганської області. Літературні твори Сергія Жадана одержали численні національні та міжнародні нагороди, були перекладені тринадцятьма мовами, зробивши автора одним з найвідоміших сучасних українських письменників.