Біографію Пола Маккартні напише журналіст, який його образив

Британський журналіст Філіп Норман отримав замовлення видавництва Little, Brown and Company написати історію життя Пола Маккартні, який негативно відгукувався про нього після виходу його книги «Shout! The Beatles in Their Generation ». Про це повідомляє The New York Times.

Негативний відгук Маккартні книга Нормана 1981 отримала за те, що басист The Beatles в ній представлений не рівним Леннону співавтором, а другим після Леннона-лідера. Також сер Пол обурився деякими спірними припущеннями книги, за якими причиною смерті менеджера групи Брайана Епштейна була названа змова.

За чутками, стосунки між журналістом і музикантом потеплішали з роками. Зокрема, Маккартні відповів по електронній пошті на кілька запитань Нормана, коли той готував біографію Джона Леннона.

За словами Нормана, він сам відчував, що не був цілком справедливий до Пола Маккартні в книзі «Shout!», і закиди в упередженому ставленні до басиста вважав почасти справедливими. У книзі про Леннона і пізніших редакціях «Shout!» Він спробував згладити це враження.

Маккартні не братиме безпосередньої участі у новій книзі, але не проти того, щоб Норман брав коментарі у його близьких.

Філіп Норман – автор багатьох книг про рок-музику, у тому числі «Співчуття Дияволу: історія The Rolling Stones» і біографій Елтона Джона, Бадді Холлі і Міка Джаггера. Історія життя Пола Маккартні повинна вийти в 2015 році.

Lenta.ru