«ДАПАШЛІВИ» наступного тижня: День Футуризму, Письменницький автопробіг, Андрухович, Ірванець та вистава від Жадана

 

Рубрика «ДАПАШЛІВИ» – це ваш орієнтир серед моря подій  у культурному світі Києва. Більше інформації ви завжди знайдете в нашій «Афіші» на головній сторінці.  І не забувайте – ми посилаємо вас тільки у пристойні місця.

 

У суботу, 20 квітня, у Києві святкують День українського футуризму, тому всім любителям аванґарду одягатися в жовте на йти на велику футур-програму від футур-видавництва «Смолоскип». Але не забувайте, що:

Легше 3-м верблюдам

з теличкою

в 1/8 вушка голки

зараз пролізти

ніж футуристові крізь укр. літературу

до своїх продертись

Як продертись до своїх – тут.

 

У неділю, 21 квітня, Київський  академічний драматичний театр на Подолі виступить з виставою  «LA BONNE ANNA, або як зберегти сім’ю?»
Комедія, тому купуйте квиточки.

 

У понеділок, 22 квітня,  о 18-й годині обов’зково сходіть на презентацію поетичної книги вибраного «Листи в Україну» Юрія Андруховича. Зустріч модерує поет і видавець Іван Малкович. Заходьте сюди.

 

У вівторок, 23 квітня. Такого Міжнародного дня книги давно не було! Стільки конкуруючих програм у цей день. Цікавезна програма починається з 12-ї години.

По перше, відбудеться традиційний письменницький автопробіг під гаслом: «Ударимо автопробігом по безкнижжю та нехлюйству!». Шостий рік поспіль літератори відзначають цей день, проїжджаючи в екіпажах автомобілів з прапорами вулицями Києва. Цього року до автопробігу долучаються такі письменники, поети та громадські діячі: Брати Капранови, Дмитро Лазуткін, Антон Кушнір, Андрій Кокотюха, Антон Санченко, Олена і Артем Захарченки, Світлана Поваляєва, Артем Полежака, Іван Андрусяк, Сашко Дерманський, Любов Якимчук, Сергій Руденко, Олександр Афонін, Микола Кравченко та інші. Деталі тут.

 

По друге, о19-й годині можна відвідати сольний вечір знаменитого підскарбія Бу-Ба-Бу «ІРВАНічно по МАКСимуму». Вибухову суміш його гумору розбавить спеціальний гість – ліричний та іронічний реп-кобзар з Дніпропетровська МАКС Паленко. Деталі осьдечки.

 

У середу, 24 квітня,  відбудеться лекція лінгвіста і перекладача Констянтина Тищенка: «Мовні свідчення про 24-ту перську сатрапію над Дніпром». Зустріч відбудеться 24 квітня. Костянтин Тищенко — професор Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор філології. Автор понад 180 праць із загального мовознавства, романістики, іраністики, кельтології, баскології, арабістики тощо, зокрема: «Метатеорія мовознавства» (2000), «Мовні контакти: свідки формування українців» (2006), «Етномовна історія прадавньої України» (2008) та ін. Засновник першого в світі Лінгвістичного навчального музею. Зустріч відбудеться тут.

 

У четвер, 25 квітня, київське поетичне підпілля вже втретє збереться у Клубі Бойових Митців.У запеклих двобоях зустрінуться: Анна Малігон, Лесик Панасюк, Олександр Моцар, а також ВПЕРШЕ – таємний гість Залізна Маска, який відкриє своє обличчя тільки в разі перемоги! Деталі дивіться тут.

 

У п’ятницю, 26 квітня. І знову – жаданий Жадан, але тепер по-театральному. Ставлять трагікомедію на 2 дії “Гімн демократичної молоді”. Це шість ліричних історій про розвиток середнього бізнесу в умовах формування відкритого суспільства. За квитками сюди.

 

Не забувайте зазирати в нашу «Афішу» на головній сторінці порталу!

Побачимося на виставах та презентаціях і гарних вам книжкових новин і новинок!

Не забувайте читати рубрику «ДАПАШЛІВИ» щоп’ятниці на сайті «Друг Читача».