Міка Ньютон пише казку про невпевнену дівчинку

Співачка Міка Ньютон пише казку. Про це вона розповіла під час прес-конференції у Києві.

“Зараз працюю над казкою. Головною героїнею буде дівчинка, яка дуже невпевнено почувається у цьому світі. Вона в усьому сумнівається, не розуміє, чому люди лицемірять, і намагається розібратися, чому у світі так багато брехні. Коли почала писати, зрозуміла, що це — важка праця. Тому схиляю голову перед усіма письменниками”, – сказала вона.

“Коли пишу, переймаюся долями усіх своїх героїв. За дві години роботи над казкою стомлююся так, що хочеться спати”, – додала вона.

Ідея написати казку прийшла до співачки після її концерту у місті Макіївка Донецької області.

“Я співала там торік. Коли концерт закінчився, одразу побігла до виходу, бо спізнювалася на літак. За мною слідом бігли діти, щоб взяти автографи і сфотографуватися зі мною. Вони бігли прямо на охоронців і кричали: “Міка!”. Діти проводжали мене до самої машини. З кількома сфотографувалася, але з усіма просто не встигла. Коли їхала в машині до аеропорту, подумки почала з собою розмовляти: “Для чого ти взагалі співаєш, коли постійно поспішаєш і навіть сфотографуватися з дітьми не можеш?”. Почала думати про те, як можна це виправити і показати усім дітям, як я їх люблю. Мені одразу прийшла ідея написати книжку, а потім і її назва з’явилася”, – розповіла співачка.

“Хочу написати книжку трьома мовами — українською, російською та англійською. Розумію, що це — моя місія”, – додала вона.

Також Міка Ньютон наголосила на тому, що сучасні діти дуже розумні та мудрі.

“Вони зовсім на схожі на нас і наших батьків. Сучасні діти дуже впевнено почувається і їм потрібна лише наша підтримка. Якось запитала у своєї 6-річної племінниці, в чому сенс життя. Вона подумала і сказала: “Сенс мого життя в тому, щоб допомагати людям”. Жоден дорослий не зможе так мудро відповісти на таке питання”, – сказала вона.

Нагадаємо, що останні 2 роки Міка Ньютон живе і працює у Лон-Анджелесі. До Києва вона прилетіла на два дні, щоб виступити на відкритті одного зі столичних магазинів.
Газета по-українськи