У Києві пройде перший Форум «Найкращі соціальні проекти України»

17 квітня в Києві відбудеться перший Форум «Найкращі соціальні проекти України», в якому візьмуть участь представники державної влади, бізнесу та громадських організацій.
Програма заходу включає експозицію соціальних проектів;конференцію «Нові тенденції та перспективи розвитку соціального партнерства в Україні»; прес-брифінг з нагоди анонсування Національної Премії в галузі сталого розвитку та круглий стіл на тему «Відродження культурних цінностей в українському суспільстві: проблеми та шляхи їх вирішення».
 
Мета заходу:
Налагодження конструктивного діалогу «влада – бізнес – наука – освіта – суспільство» для вирішення основних проблем соціальної сфери України;
• Створення перспективної інформаційної платформи для виявлення та заохочення кращих соціальних програм, проектів і практик, що реалізуються державними установами, підприємствами, компаніями та громадськими організаціями в Україні;
• Підтримка розвитку партнерства.
Свої соціальні програми і проекти представлять державні структури, громадські організації та такі компанії як: «ДТЕК», «Ernst&Young», МТС, «Intel», «Укрсоцбанк», «PlatinumBank», «System Capital Management», «Kyivstar», «DHL Express», «Yves Rocher», «САН ІнБев», «АВК» та багато інших.
Напрямки і проблематика представлених проектів: Охорона здоров’я (формування та збереження здоров’я в суспільстві); навчання, виховання і розвиток дітей та молоді (освітні програми, соціалізація сучасної сім’ї); підтримка екологічних ініціатив; соціально-спрямоване підприємництво; благодійність; підтримка науки і культури; підтримка спорту, здорового способу життя.

Регламент роботи форуму «Найкращі соціальні проекти України»: 10:00 – 18:00

10:00-10:30 – Офіційне відкриття форуму «Найкращі соціальні проекти України», огляд експозиції соціальних проектів (фойє, 5-ий поверх). 

10:30-13:00 – Конференція: «Нові тенденції та перспективи розвитку соціального партнерства в Україні» (Зал презентацій, 5-ий поверх)Серед доповідачівзапрошені гості на офіційне відкриття Форуму, а також: Ганна Данилюк, Координатор Української мережі Представництва Глобального договору ООН в Україні; Оксана Добровольська, Нач. Головного управління освіти та науки КМДА; Ольга Богомолець – Заслужений лікар України та інші.

12:40–12:50 – Виступ-привітання учасникам, відвідувачам та гостям Форуму від пані Наталі Королевської – Міністра соціальної політики України (Зал презентацій, 5-ий поверх).

13:00 – 13:30Прес-брифінг з нагоди анонсування Національної Премії в галузі сталого розвитку та проекту Національної декларації соціальної відповідальності (Зал презентацій, 5-ий поверх).

14:00 – 16:00 – Круглий стіл: «Відродження культурних цінностей в українському суспільстві: проблеми та шляхи їх вирішення» (Зал презентацій, 3-ій поверх)

Для участі у круглому столі запрошені представники державних установ та міжнародних громадських організацій, які розробляють і активно втілюють у життя соціальні проекти, метою яких є відродження культури, людяності і моральності в суспільстві.

Заплановані питання для обговорення:

 • Як можна підвищити рівень соціальної відповідальності медичних закладів та сформувати культуру взаємовідносин між лікарями і пацієнтами?

 • Як створити у суспільстві сприятливі умови для життя та розвитку дітей з обмеженими можливостями?

 • Як розвивати морально-культурні цінності у суспільстві?

 • Як перетворити Інтернет на джерело безпечної корисної інформації?

 • Як можна створити свій інтелект центр?

 • Як зробити сучасну соціальну рекламу ефективною і по-справжньому корисною для суспільства?

Запрошені спікери: Міністр культури України – Леонід Новохатько; Людмила Лебедєва, Директор «Центру у справах сім’ї та жінок Шевченківської РДА м. Києва; Тетяна Примак, Генеральний директор «Українська рейтингова агенція»,доктор економічних наук, професор; Тетяна Юрченко, PR-директор, група компаній «Мед-Експерт»; Артем Біденко, Виконавчий директор Асоціації зовнішньої реклами України; Олександр Горлов, Член правління Всеукраїнської рекламної коаліції, Директор Біржі Соціальної Реклами; Андрій Міхальчук, Голова Правління Міжнародної громадської організації «Лагода».

14:00-16:40 – Відкритий семінар: «Найкращий проект КСВ: як його підготувати» (Зал презентацій, 5-ий поверх).Модератор та ведучий: Ростислав Курінько, Експерт з корпоративної соціальної відповідальності та сталого розвитку Програми ділових консультацій ЄБРР.

В рамках семінару відбудуться презентації проектів компаній-учасників форуму:

 • СП «Вітмарк-Україна» «Як соціальний PR може зробити компанію інвестиційно привабливою?»

 • Києво-Могилянська бізнес-школа “Сучасний підхід до розвитку стійкої моделі бізнесу”

 • Platinum Bank проект «Платинум Посиденьки»

 • Кондитерська компанія «АВК» проект «Музей шоколаду»

 • Компанія «Ернст енд Янг»

 • «САН ІнБев Україна»

 • Соціальні проекти Фонду Yves Rocher в Україні

 • Компанія Intel Ukraine

 • Благодійний фонд анімалотерапії Маргарити Ващук проект «Дитячий еко-реабілітаційний центр іпотерапії “Камелія”

17:00-18:00 – Урочисте закриття форуму «Найкращі соціальні проекти України», вручення дипломів учасникам форуму (Зал презентацій, 3-й поверх)

Акредитація представників ЗМІ обовязкова
Контактна особа: Ірена Тимотієвич

Моб: (063)1896444