«ДАПАШЛІВИ» наступного тижня: багато поезії, Кіплінг, «Медвін», Шкляр та Гітлер

Рубрика «ДАПАШЛІВИ» – це ваш орієнтир серед моря подій  у культурному світі Києва. Більше інформації ви завжди знайдете в нашій «Афіші» на головній сторінці.  І не забувайте – ми посилаємо вас тільки у пристойні місця.

 

У суботу, 13 квітня, буде веселий день Редьярда Кіплінга для наших дітей – заходити сюди.


 

 

У неділю, 14 квітня, сходіть на книжкову виставку – весняний «Медвін», це останній день, не пропустіть.

 

 

У понеділок, 15 квітня,  відбудеться зустріч з Василем Шклярем з нагоди перевидання роману «Елементал».

 

А також одна з найбільш відвідуваних вистав Харкова буде презентована в Києві. «ІМПЕРІЯ ЯНГОЛІВ» (за Вебером) ставить театр «Може бути».

 

 

 

У вівторок, 16 квітня,  тут нас запрошують на презентацію збірки українських перекладів сучасної ірландської поезії «Розмах крил» – дуже інтригує.

 

 

У середу, 17 квітня,  відбудеться презентація збірки українських перекладів поезії мексиканського поета Амадо Нерво «Вибрана лірика».


 

У четвер, 18 квітня, подивіться чужими очима на нашу історію. Праця українського історика Богдана Кентржинського «Мазепа», написана у Швеції й видана у Стокгольмі 1962 року, – ґрунтовне біографічне дослідження суперечливої й міфологізованої історичної постаті гетьмана Івана Мазепи, довкола якої досі не вщухають суперечки й полеміки. А в четвер її презентують у Києві.

 

У п’ятницю, 19 квітня,  сходіть на фарс «Майн кампф або шкарпетки в кавнику»

Підлітком Гітлера не прийняли у Віденську академію витончених мистецтв. Розпорядившись по-своєму, доля позбавила світ від бездарного художника, підготувавши людству геніального вбивцю. Старий єврей Шломо Герцель, філософ і поет, що пише свою Книгу Життя, милосердно поставився до цього нікчемного хлопчиська Гітлера. Якби він тільки знав, що прийде і яку страшну книгу – “Нове Євангеліє” – напише цей “пророк”! Ми з вами знаємо … І як і раніше помиляємося, обираючи тих, за ким йдемо.

Сюди. 

 

Не забувайте зазирати в нашу «Афішу» на головній сторінці порталу!

Побачимося на виставах та презентаціях і гарних вам книжкових новин і новинок!

Не забувайте читати рубрику «ДАПАШЛІВИ» щоп’ятниці на сайті «Друг Читача».