Нігерійський студент запропонував новий текст українського гімну

Студент з Нігерії Фелікс Озор, який навчається в Івано-Франківському медичному університеті, написав новий текст українського гімну та презентував його на засіданні студентського літературного гуртка.

Про це він розповів журналістам, передає кореспондент УКРІНФОРМу.

“Я ще в Нігерії, коли Україна грала в футбол, я почув по телевізору її гімн. І тоді я захотів поїхати в Україну, дізнавався про неї по Інтернету. Я не розумів слів, але ритм українського гімну мені сподобався. Тепер я написав нові слова. Можливо, я не українець за паспортом, але душею та серцем я насправді українець. Слава Україні!”, – говорить Озор.

Перші творчі нариси Феліксу допомагали робити студенти літературного гуртка. Для них гімн нігерійця українською став справжньою несподіванкою, бо досі за це ніхто з молодих літераторів не брався. Слова нового гімну Фелікс написав “білим віршем”. Зараз молоді поети вже переклали його на англійську: кажуть, щоб іноземці читали і знали, як сильно можна полюбити Україну.

А тим часом сам автор гімну планує покласти свої слова на музику і заспівати їх у церковному хорі, коли повернеться до себе на Батьківщину.

Укрінформ