Дитячий день: ляльковий театр, грибні пінгвіни та козацькі забави на книжковому МЕДВІНі

Братики і сестрички, татусі та матусі, дідусі і бабусі! Увага! Увага! Увага! В суботу, 13 квітня, на книжковому ярмарку «МЕДВІН: Цей неймовірний, фантастичний світ!» –  шалений, насичений, захопливий Дитячий день! На малечу чекають безліч майстер-класів: від великодньої листівки до ляльки-мотанки, від квілінгу до вишивання, від плетіння рогози до декупажу!  А ще ляльковий театр, дитяча кухня із улюбленим письменником дітей – Іваном Андрусяком, малеча зможе скуштувати особливу страву від автора, яку він придумав спеціально для книжкового ярмарку – грибні пінгвіни! Будуть і козацькі забави, і навіть урок з акторської майстерності для дітей!

Шановні дорослі, плануйте суботу так, щоб потрапити на МЕДВІН, ваша малеча буде вам вдячною. А поки малюки розважатимуться, ви зможете спокійно прогулятись книжковим ярмарком.

ПРОГРАМА Дитячого дня:

13 квітня, пятниця

Зал Єврокону–2013 (зал виставки, 1 поверх)

11:00-12:00 Звіршики: читаємо віршики, малюємо і ліпимо екзотичних звірят
12:15-12:45 Вистава “Золоте курча” від лялькового театру “Оле-Лукойє”

12:30-13:30 Дитяча кухня: Грибні пінгвіни від Івана Андрусяка (на Мистецькій кухні)
13:00-15:00 Козацька забава від дитячого табору “Козацька фортеця”
15:00-16:00 Відкритий урок акторської майстерності для дітлахів

Книжковий ярмарок «МЕДВІН: Цей неймовірний, фантастичний світ!» пройде 11-13 квітня в КиївЕкспоПлазі, павільйон 3, вхід К (вул. Салютна, 2-Б, ст.м. Нивки). Вхід – вільний.
.
Інформаційні партнери: Телекритика, День, Країна, Газета по-українськи, Український тиждень, Радіо «Ера», Факти, ІА Про, Свідомо, Буквоїд, Маруся, Друг Читача, Критика, Радуга, Стіна.