Скайп-конференція з директором краківського Інституту Книги на МЕДВІНі

11–13 квітня на киян та гостей міста чекає перша в цьому році масштабна подія для книголюбів – весняний книжковий ярмарок «МЕДВІН: Цей неймовірний, фантастичний світ!».  Цьогорічний весняний МЕДВІН особливий тим, що він став господарем найпрестижнішого 35-го Європейського конвенту фантастики «Єврокон-2013».

Також уперше на МЕДВІНі пройде Фестиваль книжкової реклами «Клепка;-)». В рамках фестивалю відбудеться дискусія «Перекладач — найкращий літературний посол» за участі  найвідомішої чеської перекладачки з української на чеську Ріти Кіндлерової. Та скап-конференція із директором краківського Інституту Книжки Гжегожем Гауденом. Розмова буде про книжкову рекламу, пропаганду читання, соціальні ініціативи та підтримку уряду,  досвід Польщі у цих питаннях. Дізнатись більше про ситуацію у Польщі, знайти відповіді на питання, які вас цікавлять та почути поради для українського книжкового ринку ви зможете о 16:00 12 квітня.  Захід відбудеться за підтримки Польського інституту в Києві.

ПРОГРАМА

І Фестивалю книжкової реклами «Клепка;-)»: 

12 квітня, п’ятниця 

Зал Єврокону–2013 (зал виставки, 1 поверх)

15:00–16:00 Перегляд та обговорення конкурсних робіт І Фестивалю книжкової реклами «Клепка;-)»
16:00–16:45 Скайп-конференція із директором Інституту Книжки Гжегожем Гауденом «Книжкова реклама і пропаганда читання: досвід Польщі»
17:00–17:45 Доповідь з дискусією «Перекладач — найкращий літературний посол» від найвідомішої чеської перекладачки з української на чеську Ріти Кіндлерової
17:45-18:00 Нагородження переможців І Фестивалю книжкової реклами «Клепка;-)»

ВСЯ ПРОГРАМА ВИСТАВКИ ТУТ.

Книжковий ярмарок «МЕДВІН: Цей неймовірний, фантастичний світ!» пройде 11-13 квітня в КиївЕкспоПлазі, павільйон 3, вхід К (вул. Салютна, 2-Б, ст.м. Нивки). Вхід – вільний.
.
Інформаційні партнери: Телекритика, День, Країна, Газета по-українськи, Український тиждень, Радіо «Ера», Факти, ІА Про, Свідомо, Буквоїд, Маруся, Друг Читача, Критика, Радуга, Стіна.