Книжковий ринок на Петрівці знесуть?

Кияни отримають замість книг чергові бутіки з білизною, сумками і валізами, а також мережа фастфудів і карусель з гойдалками, повідомляє “Главком”.

Ще в минулому році Київрада поставила, здавалося б, остаточну крапку в затяжному конфлікті навколо найбільшого в Україні книжкового ринку біля станції метро “Петрівка”. За проектом на місці книжкового ринку буде побудований багатофункціональний торгово-розважальний центр з шести поверхів (з них – три підземних) з паркінгом.

Однак, незважаючи на це, група активістів-захисників книжкового ринку продовжувала протестувати проти його знищення. Адже, можна сказати, найбільш інтелектуальне місце у всій Україні хочуть знищити на користь будівництва чергового торгово-розважального центру, повідомляє profidom.

“Від цих торгово-розважальних центрів вже нудить, – сказав журналістам активіст руху захисників книжкового ринку Петро Клименко. – Складається враження, що влада вважає киян безликим і аморфним натовпом, якому, крім “хліба й видовищ”, нічого не потрібно, та й то – хліб подорожчав і видовища не з дешевих”.

Однак, судячи з відомостей, що просочилися з Київради і Київської міськадміністрації, книжковий ринок буде все ж знесений, і генпідрядник робіт вже визначений, хоча і не названий офіційно.