«ДАПАШЛІВИ» наступного тижня: Сергій Жадан, Галина Крук, Селінджер, «Лоліта» Набокова та Ніно Катамадзе

Рубрика «ДАПАШЛІВИ» – це ваш орієнтир серед моря подій  у культурному світі Києва. Більше інформації ви завжди знайдете в нашій «Афіші» на головній сторінці.  І не забувайте – ми посилаємо вас тільки у пристойні місця.

 

У суботу, 6 квітня, заходьте на автограф-сесію Еріка-Емманюеля Шмітта.

Ерік-Емманюель Шмітт є одним з найвідоміших франкомовних авторів. Він народився у Франції, пізніше отримав бельгійське громадянство, навчався у Вищій нормальній школі, вивчав філософію Дідро. Світове визнання прийшло до нього у 1990-ті роки. Ален Делон, Жан-Поль Бельмондо, Франсіс Юстер та інші видатні актори грали в його п’єсах. Він вперше завітає в Україну, і це стане надзвичайною подією! З-під його пера народились такі відомі п’єси, як «Відвідувач» (1993) – перший успіх автора, «Загадкові варіації» (1996), «Фредерік або Бульвар злочинів» (1998), «Тектоніка почуттів» (2008)…

Подробиці тут.


 

У неділю, 7 квітня, можна піти на концерт Ніно Катамадзе – програма «Різнокольоровий квітень». За квитками сюди.


 

У понеділок, 8 квітня, шанувальники творчості Сергія Жадана не зможуть пропустити його виступ у «Купідоні». За деталями заходьте до нашої афіші сюди.


У цей день у Жадана є гідна конкуренція – Галина Крук та її презентація. Нарешті — після восьми років перерви — поетка потішила читачів своєю новою поетичною книжкою «Спів/існування», яка вийшла на днях у видавництві «Піраміда» і вже з’явилася на полицях наших книгарень.


 

У вівторок, 9 квітня,  нас з вами запрошують на презентацію книжки Михайла Слабошпицького «З голосу нашої Кліо». Звісно, сюди.

 

 

У середу, 10 квітня,  можна долучитися до класики. Тут відбудеться вистава за мотивами повісті Ольги Кобилянської «У неділю рано зілля копала…».


 

У четвер, 11 квітня, любителі  Джерома Селінджера не зможуть пропустити виставу «Над прірвою…» (Фантазія тінейджера на 2 дії). Пропонує Театр юного глядача.


 

У п’ятницю, 12 квітня,  подивісться «Лоліту» за Набоковим. Драму на дві дії покажуть тут.

 

 

Не забувайте зазирати в нашу «Афішу» на головній сторінці порталу!

Побачимося на виставах та презентаціях і гарних вам книжкових новин і новинок!

Не забувайте читати рубрику «ДАПАШЛІВИ» щоп’ятниці на сайті «Друг Читача».