Сьогодні у Києві починається II Школа літературного менеджменту

Сьогодні, 5 квітня, у Культурному центрі «Смолоскип» розпочнеться II Школа літературного менеджменту. Досвідчені культурні менеджери, видавці та письменники ділитимуться досвідом з колегами. Участі у Школі візьмуть 30 учасників з різних міст України, які пройшли конкурсний відбір.

 

За словами координатора Центру літературної освіти Марії Придьми, головна ідея проектустворити ефективну платформу для літературних менеджерів, надати їм знання і практичні навички з менеджменту літератури, фандрайзингу, міжнародної співпраці, особливостей літпроцесу та книжкового ринку.

 

У програмі Школи відбудеться 12 лекцій, тренінгів, майстер-класів. Також велика увага приділятиметься практичні роботі у групах, ігровим формам навчання, консультаціям з лекторами.

 

Видавець і один з лекторів Школи Завен Баблоян підкреслив, що ця Школа знайомить зі всіма стадіями літературного менеджменту.

 

«Учасники дізнаються про усі етапи творення літературних продуктів: від проектування книги як культурного феномену до її продюсування, і далі до її просування в межах країни та за кордоном. Також учасники отримують доступ не лише до експертних знань, але й до енергії та свіжих ідей своїх однодумців», – зазначив Баблоян. 

 

Ділитимуться знаннями професіонали з багаторічним досвідом у сфері культурного і проектного менеджменту, PR-технологіях, маркетингу, видавничій справі:

 

  • Завен Баблоян – видавець, перекладач;
  • Ірина Вікирчак – директор Міжнародної літературної корпорації «MERIDIAN CZERNOWITZ», співзасновник ГО «Культурний капітал»;
  • Юка Гаврилова – літературний агент, керівник Юридичного бюро Київської національної медіапрофспілки, експерт з авторського права;
  • Ірина Лепська – директор з розвитку та міжнародних зв’язків ГО «Форум видавців», координатор в Україні міжнародної програми «BookPlatform»;
  • Антон Санченко – письменник, директор видавництва «Електрокнига»;
  • Лілія Шутяк – прес-секретар Міжнародної літературної корпорації «MERIDIAN CZERNOWITZ».

 

II Школа літературного менеджменту проходитиме з 5 до 7 квітня у Культурному центрі «Смолоскип» (Київ, вул. Межигірська, 21).

 

Організатор: Центр літературної освіти

Співорганізатор: видавництво «Смолоскип»

Партнери: «Форум видавців», «MERIDIAN CZERNOWITZ»

Ексклюзивний партнер: «Obreey Store»

Смачний партнер: «Піца Челентано»

Інформаційні партнери: Буквоїд, Друг читача, ЛітАкцент, Літфест, Gazeta.ua

 

За перебігом подій Школи можна слідкувати на Facebook-сторінці Центру літературної освіти: facebook.com/CenterforLiteraryEducation