Любителів літератури запрошують до арт-подорожі «Венеційська бієнале»

Українська бібліотечна асоціація та «Фонд сприяння розвитку мистецтв» запрошують всіх бажаючих взяти участь у літературно-культурній програмі та арт-подорожі «Венеційська бієнале» країнами Угорщини, Італії та Австрії.

 

Період подорожі: з 4 по 12 липня 2013 р.

Маршрут: Чоп – Будапешт – Секешфегервар (Угорщина) – Венеція – Лідо ді Єзоло (Італія) – Грац (Австрія).

У програмі: мистецькі та літературні лекції упродовж всієї програми, тематичні екскурсії, арт-сніданки, відвідання мистецьких форумів та музеїв світового рівня, тематичні зустрічі та відвідування 3-х бібліотек (одна в Будапешті та 2 бібліотеки у Венеції).

Вартість подорожі: 490 євро + 35 євро (консульський збір) + 100 грн. (організаційні витрати). Учасник самостійно сплачує також вартість квитків до м.Чоп та з м.Чоп.

У вартість входить: проїзд автобусом (в автобусі також будуть проходити лекції), проживання в готелі (немає нічних переїздів), арт-сніданки (лекції під час сніданків), візова підтримка, страхування, 2 безкоштовні оглядові екскурсії (в Будапешті та Венеції).

Для того, аби стати учасником цієї подорожі, Вам необхідно надіслати до 25 квітня 2013 р. копію Вашого закордонного паспорту на адресу:u_b_a@ukr.net, та внести передоплату у розмірі 200 євро та 100 грн.

Остаточну вартість необхідно буде сплатити до 10 червня 2013 р.

Контактна особа: Бояринова Оксана, u_b_a@ukr.net, 097 657 25 40.

 

 

Українська бібліотечна асоціація

Адміністративний координатор

Польова Вікторія

т. (044) 383-14-32

e-mail: u_b_a@ukr.net

http://www.ula.org.ua