Літературна збірна України змагатиметься у міні-футболі зі збірною музикантів

У понеділок, 8 квітня, в Києві вперше відбудеться товариський турнір з міні-футболу – «Dragomanov Cup». За перемогу змагатимуться Літературна збірна України, збірна музикантів та зірок шоу-бізнесу – ФК «Маестро», Інститут журналістики та Збірна студентів університету Драгоманова. Початок о 12:00, місце проведення – спортивний комплекс НПУ ім. Драгоманова (Київ, вул. Тургенівська, 3/9).

Головна ідея турніру – популяризація спорту і здорового способу життя серед творчих професій та залучення молоді до активного заняття спортом. Також учасники турніру переконанні, що футбол є тим фактором, що завжди об’єднує суспільство та налагоджує зв’язки між різними середовищами.

Участь у турнірі візьмуть 4 команди, в яких грають представники різних сфер культури: письменники, музиканти та зірки шоу-бізнесу, журналісти і студенти-педагоги. А саме:

–         Літературна збірна України;

–         ФК «Маестро» (збірна музикантів та зірок шоу-бізнесу);

–         Інститут журналістики;

–         Збірна студентів університету Драгоманова.

За словами капітана Літературної збірної України Сергія Жадана, у цьому турнірі не буде переможених.

«Футбол для багатьох із нас лишається тією територією, де ми можемо бути самими собою, такими, якими ми насправді є, чи, принаймні, такими, якими б ми хотіли себе бачити. Ми аматори, проте для всіх нас футбол з дитинства є важливою (якщо не найважливішою) частиною цього життя, його найбільшою таємницею, його найемоційнішою складовою, його нервами, слізьми та сміхом. Тому для нас подібні турніри справді багато важать. Річ навіть не в тім, хто переможе. Річ у тім, що так чи інакше не буде переможених», – підкреслив  Сергій Жадан.

Дата і час: 8 квітня, початок о 12:00.

Місце: Спорткомплекс НПУ ім. Драгоманова (Київ, вул. Тургенівська, 3/9).

Контактна особа: 063-102-67-89 (Тарас Шако).

Вхід вільний!