Літературна студія «Перехрестя» відсвяткує десятиріччя імпровізаціями

Київська молодіжна літературна студія «ПЕРЕХРЕСТЯ», заснована 2003 року при НСПУ як альтернатива об’єднанням «старших» літераторів, святкує своє десятиріччя. Про це повідомляється у прес-релізі студії.

 

Заснована студія “Перехрестя” була за ініціативою прозаїка В’ячеслава Медвідя, на той час – одного із заступників голови НСПУ. Серед творчих здобутків літстудійців – вихід книжок, творчі зустрічі і презентації, зокрема, колективні виступи в Будинку письменників НСПУ (із моменту заснування літстудії і дотепер), Музеї Тараса Шевченка (2007, 2010), Театрі «Колесо» (2009), Музеї літератури (2013), Музеї-квартирі Павла Тичини (2013), на літературних сценах відомих книжкових виставок (серед яких – київський «Медвін», львівський Форум видавців), а також зустрічі літстудійців зі школярами і студентами, тематичні вечори і виїзні зустрічі «перехресників» з колективами інших літстудій та об’єднань.

 

Попри поважний вік, літстудія залишається молодіжною і за віком учасників, і за відображенням світу у їх творчості, і за «молодечою» активністю. Проте в активі студії не лише «гастрольні» акції, але й копітка праця під час «робочих» зустрічей (засідань) в Будинку письменників НСПУ та більш тісне творче спілкування на щомісячних «чаюваннях» в дитячій бібліотеці № 9.

 

 

9 квітня 2013 року о 17-00 в Будинку письменників НСПУ (вул. Банкова, 2) на всіх учасників Київської молодіжної літстудії «ПЕРЕХРЕСТЯ», її друзів і гостей – усіх, хто цікавиться сучасною літературою та мистецькими акціями, чекає свято: відзначення десятої річниці Літстудії святковим концертом із музикою, поезією та фото-спогадами «ПЕРЕХРЕСТЯ: вибране &  friends».

 

У програмі: давні і нові твори – поетичні й музичні, від учасників Літстудії та її друзів, фото-спогади з історії «Перехрестя», а також святковий розіграш, сюрприз та імпровізації (заплановані і спонтанні).

 

Керівник літстудії Вікторія Осташ підкреслює: «запрошені ВСІ-ВСІ-ВСІ, так чи інакше дотичні: учасники наших зустрічей –  найперших і найсвіжіших, планових і позапланових, робочих і святкових, домашніх і виїзних, локальних і всеукраїнських… Щасливі будемо побачити наших друзів з інших літгутірок і літтусівок. І звісно, з радістю познайомимося з новими друзями і поціновувачами!».

 

 Друг читача