З’явилися україномовні «Поетичні світи Севастополя»

У Севастополі представили сайт україномовних поетів міста

У Севастополі представили сайт україномовних поетів міста. Приурочена ця подія до чергової річниці порталу «Українське життя в Севастополі». Його засновник Микола Владзімірський розповідає: «Поетичні світи Севастополя» є складовою нашого порталу, який виник 13 років тому, 29 березня, тож таке внутрішнє свято я відзначив створенням сайта севастопольських поетів».

Сайт оформлений у вигляді всесвіту, де кожен поет — це окрема планета. «Зараз на сайті десять планет — це ті поети, які вже відбулися і досягли певного рівня майстерності, також на сайті у розділі «проба пера«представлені роботи юних авторів — школярів і студентів, вони розміщені. Нагадаємо, «Українське життя в Севастополі» — україномовний портал, що об’єднує понад 20 різних сайтів культурної, освітньої та громадської спрямованості, метою якого є згуртувати українців Севастополя навколо своєї культури, історії, традицій.

Метою «Поетичних світів» є популяризація україномовної творчості як уже зрілих авторів, так і поетів-початківців. Микола Іванович вдячний методисту післядипломної освіти Севастопольського міського гуманітарного університету Валентині Лопатюк та голові кафедри української філології Олені Поповій за виявлення творчих особистостей серед студентів та школярів і переконаний, що щороку ряди творчої молоді поповнюватимуться. Адреса «Поетичних світів Севастополя»: poetry.ukrlife.org.

День