У калуської бібліотеки забирають приміщення

Як повідомила Вікнам online директор Центральної районної бібліотеки Світлана Сокульська, цього тижня Івано-Франківській Господарський суд прийняв рішення у справі за позовом Фонду комунальної власності територіальної громади Калуша до відділу культури і туризму Калуської РДА про повернення приміщення ЦРБ місту. Район позов програв.

Нагадаємо, 30 жовтня минулого року закінчився термін договору оренди приміщення центральної районної бібліотеки, що на вул. Підвальній, 6. 1 жовтня керівництво бібліотеки звернулося до міського голови Ігоря Насалика із проханням продовжити термін оренди, а 13 листопада отримало листа від Фонду комунального майна Калуша із проханням звільнити приміщення у зв’язку із закінченням терміну оренди.

З проханням продовжити термін оренди до міського голови Ігоря Насалика зверталася Координаційна рада політичних партій та громадський організацій Калущини, екс-народний депутат Євген Гірник, більше сотні читачів бібліотеки та — майже 5 тис. мешканців міста та району. Проте, вочевидь, ніщо не змогло переконати міського голову Ігоря Насалика. 28 січня місто подало позовну заяву до Господарського суду Івано-Франківської області, у якому просить зобов’язати районну владу повернути приміщення читальні.

Цього тижня суд прийняв рішення, однак воно — не на користь читальні. У районі готують апеляцію.

Вікна