«ДАПАШЛІВИ» наступного тижня: Бурмака, Прохасько, Лишега та ін.

 Рубрика «ДАПАШЛІВИ» – це ваш орієнтир серед моря подій  у культурному світі Києва. Більше інформації ви завжди знайдете в нашій «Афіші» на головній сторінці.  І не забувайте – ми посилаємо вас тільки у пристойні місця.

 

У суботу, 30 березня, нагода для дітей та батьків піти на презентацію «Дитячого альбому» Марії Бурмаки. «Дитячий альбом» Марії Бурмаки– це просто знахідка для малечі! Веселі та життєрадісні пісні на вірші Наталі Забіли, Платона Воронька, Катерини Перелісної, Марії Бурмаки та ін. демонструють, що окрім колисанок, якісні українські дитячі пісні таки є!
11 дитячих пісень, яких так бракує Україні, Марія Бурмака записала разом з Богданом Бенюком, проектом Shopping Hour, Тетяною Радостєвою, Назаром Стригуном, Cофійкою Жолобовою та й ще 11-ма бек-вокалістами різного віку і статі. Робота тривала цілих 10 місяців! (Прохання попередньо зареєструватися, надіславши ім’я та вік дитини на електронну адресу «o.halushka@book-ye.com.ua»).

За деталями заходити сюди.


 

У неділю, 31 березня, можна піти на концерт Петра Мамонова “Дід Петро та зайці”. За деталями – сюди.

 

 

У понеділок, 32 березняой, тобто 1 квітня, самі знаєте що вас можуть розіграти. Тому саме ми даємо вам чесну пораду – сходіть сюди і виберіть нарешті щось на свій смак.


 

У вівторок, 2 квітня,  до Києва приїздить неперевершений поет Олег Лишега, який почитає свої вірші за цією адресою.

 

 

У середу, 3 квітня,  відбудеться презентація двотомника Ірини Дубинянської «Гаугразький бранець». Глобальний соціум – світле майбутнє. Світ високих технологій та розумної уніфікації в усіх сферах, цілком комфортний для життя. Гауграз – єдина у світі країна, що тримається за свої традиції, культуру, звичаї, розмаїття мов і віру в прадавні магічні сили. Ціна протистояння – перманентна війна. Майже комп’ютерна стрілялка для одних, сенс життя для других. Край, де жінки ніколи не припинять народжувати воїнів, перемогти неможливо – надто коли вести війну з позиції гуманізму.
«Гаугразький бранець» – роман-експеримент над суспільством, що насправді не настільки відрізняється від сучасного, як це може здатися з перших сторінок.

Почути і купити можна тут.

 

 

У четвер, 4 квітня, нашим дітям покажуть «Як не заблукати в павутині» від Тетяни Щербаченко. «Як не заблукати в Павутині» — перша в Україні пізнавальна книжка про інтернет, розрахована на дітей (середнього шкільного віку). «Видавництво Старого Лева», у якому вийшов цей унікальний посібник, порушує питання безпеки дітей в Інтернеті, руйнує стереотипи батьків про його стовідсоткову шкідливість та намагається подолати дитячу розгубленість, яка виникає тоді, коли вони заплутуються у Всесвітній павутині.

 

У п’ятницю, 5 квітня,  забігайте на читання творів чеських авторів в рамках циклу зустрічей «Ukrajinci – čtěte». Цього дня прозу Яна Балабана читатиме Тарас Прохасько.

Ви любите Ярослава Гашека, у захваті від Богуміла Грабала, цікавитесь Яном Балабаном і хочете більше знати про чеську літературу? Чеський центр у Києві запрошує вас до нового проекту – циклу зустрічей «Ukrajinci – čtěte», у рамках якого сучасні українські письменники читатимуть перлини чеської літератури. Буде це тут.

 

 

Не забувайте зазирати в нашу «Афішу» на головній сторінці порталу!

Побачимося на виставах та презентаціях і гарних вам книжкових новин і новинок!

Не забувайте читати рубрику «ДАПАШЛІВИ» щоп’ятниці на сайті «Друг Читача».