Кокотюха написав роман про свободівця, який трахнув найбагатшу жінку України

Відомий український письменник Андрій Кокотюха закінчив роботу над романом за результатами парламентських виборів 2012. Книжка вийде перед Форумом Видавців і матиме назву “Андрюха. Як 25-річний хлопець “трахнув” найбагатшу жінку країни”. Роман продовжить серію книжок про політиків “Юля” та “Юра”. За словами Кокотюхи, 2012 рік подарував нам нових героїв – тих, хто перемагає не за рахунок телевізора та політконсультантів, а справжніх молодих лідерів. Особливо вразила письменника перемога свободівця Андрія Іллєнка, який не тільки здолав свою суперницю – найбагатшу жінку країни, але й зміг захистити результати виборів попри застосування адмінресурсу та сили, до якого вдавалася супротивна сторона.

Провокаційна назва, на думку Кокотюхи, повинна підштовхнути людей до купівлі книжки. “Час пасивних назв пройшов, – твердить письменник. – Зараз не купують “Хіба ревуть воли” чи “Кров людська не водиця”. Радикальні часи вимагають плакатних назв”.

Книжка вийде у видавництві “Фоліо”.

Нагадаємо, що Андрій Кокотюха за накладами випередив Стівена Кінга, а також встановив своєрідний рекорд, написавши роман за 112 годин.

01-04-2013