Муза для Поета отримає чоловіче серце у власному соку

21 березня у всьому світі святкують День поезії. «Друг Читача» цього року відзначатиме цей найпоетичніший день у році у незвичний спосіб – назве ім’я найкращої Музи для Поета, головної натхненниці сучукрліту!

21 березня о 19:00 у Клубі Бойових Митців буде названо ім’я переможниці фотоконкурсу «Муза для Поета», яка отримає не лише віршовані присвяти від Поета, а й шоколадне чоловіче серце у власному соку від Львівської Майстерні Шоколаду, книжковий подарунок від видавництва «Зелений Пес» та пам’ятний сувенір від Мистецької агенції «Наш Формат».

Для охочих створити конкуренцію дійсним учасницям фотоконкурсу «Муза для Поета»  повідомляємо, що прийом фото завершиться 18-го березня (деталі конкурсу тут). Переможницю буде обрано за підсумком голосування (лайки під світлинами у Facebook та Вконтакте) та за рішенням Голови журі фотоконкурсу «Муза для Поета» – серцеїда молодої української поезії і просто одеського мачо Анатолія Хромова.

Але не сподівайтеся, що серце Прекрасної буде так просто подаровано. За прихильний погляд Красуні-натхненниці треба буде позмагатися, адже зовсім невипадково у Клубі Бойових Митців цього разу будуть змагатися чотири мужні поети: Богдан-Олег Горобчук, Олег Коцарев, Анатолій Хромов та Олег Побережний.

Хто хоче розгадати головну інтригу Дня поезії у Києві, приходьте до Клубу Бойових Митців.
Вхід безкоштовний. Отримати пароль для відвідин поєдинку та дізнатись місце його проведення ви можете за телефоном 067 328 32 03, або написавши на скриньку pr@greenpes.com

Друг Читача