Поети Клубу Бойових Митців змагатимуться за серце прекрасної дами

Нещодавно у Києві стартували підпільні поетичні бої. Їхній організатор – Дмитро Лазуткін. Як пройшла перша сутичка поетів, ви можете подивитись тут. У ній змагались Павло Коробчук, Євгенія Чуприна, Андрій Шадрін та Каріна Тумаєва.

 

Другий поетичний поєдинок відбудеться 21 березня, у День поезії. Учасниками бійки стануть: Богдан-Олег Горобчук, Олег Коцарев, Анатолій Хромов та Олег Побережний.

 

Те, що це буде суто чоловіча бійка, не випадковість. Саме 21 березня стане відомо ім’я переможниці фотоконкурсу «Муза для Поета» (голосувати за претенденток можна тут і тут). За серце прекрасної дами і змагатимуться поети. Її прихильний погляд, здатність надихати стане для них найкращим подарунком.

 

Судять поетів глядачі. Рефері поєдинку – Президент Клубу Бойових Митців Дмитро Лазуткін. Правила боїв жорстко регламентовані – по дві хвилини кожному митцю у першому раунді, хвилина перерви і знову кожному по дві хвилини. Голос Президента – вирішальний. Але він вимагається тільки тоді, коли симпатії глядачів розділяться порівну.

 

Вхід безкоштовний. Отримати пароль для відвідин поєдинку та дізнатись місце його проведення ви можете за телефоном 067 328 32 03, або написавши на скриньку pr@greenpes.com

Друг Читача