У Чехії видали підручник для українських повій

У Чехії випустили брошуру, призначену для українських повій, як навчальний посібник. «Підручник» був опублікований у вигляді коміксу під назвою «Ласкаво просимо в Чеську Республіку!». Комікс розповідає про дівчину, яка приїхала до Чехії працювати повією. Досвідчені жриці кохання розповідають їй про роботу, дають різні поради з приводу того, як вести себе з чоловіками, як правильно використовувати презервативи, нагадують їй про венеричні захворювання, а також говорять про те, що необхідно час від часу звертатися до медичних установ.

У яскравій формі коміксу повії зі стажем розкривають секрети своєї професії. Демонструють, як використовувати презерватив, щоб не помітив клієнт, якому не подобається запобігання. Вони вчать, що не можна підкорятися сутенерам і клієнтам, і головне, необхідно берегти себе. У клубі, у якому буде працювати головна героїня, бос вимагає, щоб дівчата робили все, що говорить клієнт. За непослух – виганяє на вулицю.

Спочатку цей підручник-комікс було розроблено і видано в Голландії, але пізніше, через необхідність попередити повій, які виїжджали за кордон з метою такого виду заробітку, був переведений на кілька мов. Що ж стосується перекладу українською, то він рясніє безліччю синтаксичних і граматичних помилок, у деяких місцях ще й перекручений первісний зміст тексту.

На даний час в Чехії розглядається питання про легалізацію проституції. Цілком можливо, що вже в недалекому майбутньому, проституція стане законним видом заробітку.

Europe-today