Розпочався конкурс ілюстрацій до творів поета Миколи Вінграновського

На сайті Корреспондентt.net розпочався конкурс чорно-білих ілюстрацій до творів знаменитого українського поета-шістдесятника Миколи Вінграновського. Переможець одержить у подарунок професійний графічний планшет Wacom Intuos5 Touch S.
У період з 4 по 29 березня всі зареєстровані користувачі Корреспондент.net можуть завантажувати на сторінку конкурсу в розділі Я-Корреспондент свої чорно-білі ілюстрації до творів Миколи Вінграновського.

Експертне журі конкурсу відбере 20 найкращих робіт для публікації в книзі Микола Вінграновській, вихід якої запланований на квітень. Відібрані роботи представлять на загальний огляд на квітневій виставці «Місяць Миколи Вінграновського».

З числа фіналістів конкурсу журі обере переможця, який отримає приз – професійний графічний планшет Wacom Intuos5 Touch S.

Переможці будуть оголошені 1 квітня на сторінці конкурсу.

Паралельно з основним конкурсом проходить голосування в групі «Місяць Миколи Вінграновського» в Facebook, переможець якого отримує аматорський планшет Genius G-Pen F350.

У рамках «Місяця Миколи Вінграновського», для проведення якого обраний квітень 2013, будуть реалізовані найбільш різнопланові ініціативи: від ретроспективи фільмів знаменитого актора і режисера, фото-, відео-і музичного проектів до конкурсу серед українських школярів.

Кореспондент