Часопис «Театральна пектораль» безкоштовно на Obreey Store

Відтепер глядацький часопис «Театральна пектораль» доступний й в електронному форматі. Контент-партнером часопису став найбільший в Україні ліцензійний онлайн-магазин електронного контенту Obreey Store, де і з’являтимуться е-випуски «Театральної пекторалі» одночасно з виходом друкованої версії.

Вже зараз на http://store.obreey.com/ можна знайти та безкоштовно завантажити перший та другий випуски «Театральної пекторалі» в розділі Періодика/ Літературно-інформаційні або просто перейти за цими лінками: http://store.obreey.com/ukr/periodicals/211/2013/1 та http://store.obreey.com/ukr/periodicals/211/2013/2. Безкоштовний доступ передбачено і для наступних чотирьох випусків (№№3-6).

 

Нагадаємо, глядацький часопис «Театральна пектораль» — нове спеціалізоване видання, створене за ініціативою Головного управління культури Київської міської державної адміністрації в рамках роботи найстарішої на теренах СНД театральної премії «Київська пектораль». Наразі анонсовано безкоштовне поширення перших шести випусків в електронній та друкованій версіях. Часопис висвітлює театральні прем’єри київських театрів, які переглядаються експертами премії «Київська пектораль», дає інформацію про цікаві театральні події сезону, говорить про сучасний театр і драматургію, подає відгуки на не-прем’єрні вистави-довгожителі репертуарів театрів, фоторепортажі, інтерв’ю з «театральними» персонами; публікує літературні тексти — прозу, поезію, п’єси; статті про культурні явища з поза театрального життя, а також нотатки про цікавинки з розряду «аксесуари», «подорожі», «презенти» тощо. Реалізацію цього проекту здійснює PR-консалтингова компанія PR-Prime.

Друг читача