«ДАПАШЛІВИ» наступного тижня: грузинський балет, французька режисерка, гостросюжетна література та «Прихована рослинність»

 

Рубрика «ДАПАШЛІВИ» – це ваш орієнтир серед моря подій  у культурному світі Києва. Більше інформації ви завжди знайдете в нашій «Афіші» на головній сторінці.  І не забувайте – ми посилаємо вас тільки у пристойні місця.

 

У суботу, 2 березняне проґавте зустріч з режисеркою Селін Гейор «Париж очима Жана-П’єра Мельвіля».

Селін Гейор зняла документальний фільм «Жан-Люк Годар, очевидний безлад» (2012), а зараз працює над стрічкою про соціолога Едгара Морена та кіно. Водночас вона є позаштатним співробітником у Вищій школі декоративного мистецтва Парижа та читає лекції в Університеті Париж III та Париж VII. Автор дисертації «Художнє мистецтво XIX століття в італійському кінематографі початку 20-го століття», а також статей для таких журналів, як Les Cahiers du cinéma, Esprit, Les Cahiers du Musée national d’art moderne, Art Press.

Цікаво буде за цією адресою.

 

У неділю, 3 березня, відвідайте «Приховану рослинність» в «Я Галереї» .

«Прихована рослинність» – перший проект художника з Донецька Сергія Дегтярьова після трирічної творчої паузи, яку художник присвятив навчанню в Академії Образотворчого Мистецтва та Архітектури.

 

У понеділок, 4 березня, заходьте на круглий стіл «Гостросюжетна література. Українські реалії» (Київ). Присутні:

Андрій Курков, письменник
Василь Шкляр, письменник
Олексій Волков, письменник
Наталія Тисовська, письменниця
Євгенія Кононенко, письменниця
Ніна Герасименко, літературознавець
Світлана Скляр, видавець (Клуб сімейного дозвілля, м. Харків),
Євген Красовицький, видавець (Фоліо, м. Харків),
Елеонора Сімонова, видавець (Нора-Друк, м. Київ).

Подробиці тут.

 

У вівторок, 5 березня,  відбудеться презентація книжки Леоніда Кисельова «Над київськими зошитами». Заходьте за деталями в нашу Афішу.

 

У середу, 6 березня,  можна піти на виставу «Дайте завісу! .. Терміново!» сюди, або вибрати щось для себе тут.

 

У четвер, 7 березня,  у концертному залі Національної спілки композиторів України зірка фріджазу Фред Лонберг-Хольм (Fred Lonberg-Holm) із контрабасистом Марком Токарем та із саксофоністом Шліляйном зіграє фрі-джазовий концерт. Подробиці тут.

 

У п’ятницю, 8 березня, можете зводити ваших жінок у зоопарк, бо вхід для них у цей день безкоштовний (подарунок-насмішка від влади), а можете піти на «СУХІШВІЛІ» (Національний балет Грузії) та піднятися з ними в повітря. Ми збираємося сюди.

 

Не забувайте зазирати в нашу «Афішу» на головній сторінці порталу!

Побачимося на виставах та презентаціях і гарних вам книжкових новин і новинок!

Не забувайте читати рубрику «ДАПАШЛІВИ» щоп’ятниці на сайті «Друг Читача».