На документальне кіно про Кобилянську бракує 50 тисяч гривень

На адресу обласної державної адміністрації надійшов лист від студії “Віател”, яка працює над створенням фільму про видатну українську письменницю Ольгу Кобилянську.
Над фільмом працюють автор і ведуча, чернівчанка Наталка Сопіт, режисер-постановник, заслужений діяч мистецтв України Василь Вітер, а зйомки кінострічки проходили у музеях письменниці у Чернівцях та Димці.
Як повідомляють автори, це буде перший фільм про видатку українську письменницю та славну буковинську жінку, однак, для завершення робіт забракло коштів. Тому вони звертаються до небайдужих до буковинської історії і культури підприємців, меценатів з проханням підтримати виробництво фільму і фінансово посприяти завершенню роботи над ним, тим паче мова йде про незначні кошти – в межах 50 000 гривень. Партнери і  меценати, які долучаться до створення фільму, будуть вказані у титрах фільму.
Прем’єру документальної кінострічки, зазначається в листі, планують провести у Києві в Будинку кіно із запрошенням працівників музею Ольги Кобилянської навесні нинішнього року, а також продемонструвати фільм на “5 каналі” і телеканалі “Культура”.
Як інформує прес-служба Чернівецької ОЖА, у листопаді, у дні відзначення 150-літнього ювілею письменниці, прем’єрний показ фільму відбудеться у Чернівцях.
Студія “Віател” також має змогу підготувати диски DVD з фільмом “Кобилянська. Доля”, де також будуть згадані усі меценати та благодійники проекту, а самі диски, окрім доброчинців, передадуть також до музею Ольги Кобилянської та навчальним закладам Буковини.
З пропозиціями можна звертатися до студії “Віател”: м. Київ, вул. Попудренка, 22/14, к. 41; тел. (044) 490 09 60, (044) 288 28 40, або директора студії Криворчук Галини Іванівни на моб. тел. 067 465 67 36.

Сіti