Весняний авторський тур письменниці Міли Іванцової

Міла Іванцова, «Золотий автор України», презентуватиме свої книжки протягом авторського туру Україною. Зустрічі пройдуть у фірмових магазинах «Клубу Сімейного Дозвілля» у Львові, Кривому Розі, Полтаві, Києві та Харкові.
Мова йтиме і про вже знайомі читачам книжки, і про роман «Гра в паралельне читання», який посів третє місце на Всеукраїнському конкурсі «Коронація слова 2012». Книжка найближчим часом з’явиться в книгарнях України.
Авторка не готова розкривати всі секрети сюжету, але в кількох реченнях окреслила його так: «Жанна, героїня роману, не знала, сідаючи у вагон потягу, як недовга розлука вплине на її тривалі стосунки. Та кожного дня її тижневого відрядження традиційний любовний трикутник на відстані перетворюватиметься на складнішу фігуру. І все через синеньку флешку з оповіданнями невідомого автора, що її Жанна знайшла в купе потягу та зберегла для себе та ще декого… Тексти, знайдені на флешці, відкриватимуть очі та повертатимуть до життя привиди минулого. Чим закінчиться гра в паралельне читання з чоловіком, якого ти пустила до свого ліжка, для тебе, для нього, для інших?»


Письменниця Дара Корній, одна з авторів післямови до нового роману Міли Іванцової, відмітила про книжку наступне: «Роман не про сімейні цінності. Він про інше. Він про нас – про людей, про те, що кожен потребує тепла, прихистку, розуміння. Роман про те, що увімкнена лампочка в кімнаті – то ще зовсім не сонце…».


Зустрічі авторського туру з Мілою Іванцової пройдуть у фірмових магазинах «Клубу Сімейного Дозвілля»:
1 березня у Львові о 18:00, ТЦ «Скриня», вул. Городоцька, 179, 2 поверх;
4 березня у Кривому Розі о 17:00, ТЦ «Плаза-2», пр-т. Гагаріна, 4, 2 поверх;
22 березня у Полтаві о 17:00, вул. Жовтнева, 50;
4 квітня у Києві о 18:00, ТЦ «Олімпійський», вул. Вел. Васильківська, 72;
12 квітня у Харкові о 17:00, ТЦ «На Гагаріна», пр-т. Гагаріна, 20-А, 2 поверх.

Друг Читача