«Друг Читача» оголошує фотоконкурс «Муза для Поета»

У кожного Поета має бути Муза і навіть не одна. У кожної Музи мають бути палкі прихильники.

Фотоконкурс «Муза для Поета», приурочений до Всесвітнього Дня поезії, покликаний допомогти у вирішенні одвічної проблеми пошуку натхнення і допомогти врешті-решт Поетам і Музам знайти один одного!

.

Хочете слави, красиві й темпераментні? Є чим надихнути? Чи, може, ви самі пишете, і шукаєте собі літературного партнера? То спробуйте себе у нашому фотоконкурсі. І можливо, саме вас обере для себе Музою серцеїд молодої української поезії, голова журі фотоконкурсу «Муза для Поета» і просто одеський мачо – Анатолій Хромов!

Умови фотоконкурсу

1. Для участі необхідно до 18 березня надіслати 2 світлини себе у «музній позі» на поштову скриньку d_ch@skrynia.com.ua (1 портретне фото і 1 фото у повний зріст). Написати трохи про себе (звідки ви, чим займаєтеся та ін.).

2. Музи, що назбирають найбільше голосів (лайків) під своїми фотографіями в альбомах на сторінках «Друга Читача» у Facebook та Вконтакте, будуть запрошені на фінал фотоконкурсу, де останнє слово скаже голова журі фотоконкурсу – молодий і пристрасний Анатолій Хромов.

3. Фінал фотоконкурсу і урочиста церемонія обрання Музи для Поета пройде під час засідання «Клубу Бойових Митців» 21 березня 2013 року.

4. На новообрану Музу для Поета чекають подарунки від організаторів конкурсу та поетичний сюрприз від Голови журі.

.

Чекаємо на Ваші фото, шановні Музи! Поспішіть зібрати якомога більше лайків!

Надихайте і окриляйте наш сучукрліт!

Друг Читача