Крок назустріч читачу: Антоніна Спірідончева тепер на «Kassiopeya»

Тепер книги Антоніни Спірідончевої – поетичну збірку «Весна-поетеса», іронічний роман «Бізнес-провокація» та збірку оповідань «Малолітка» можна читати в електронній версії.

Вони доступні в електронній бібліотеці «Kassiopeya» за посиланням http://store.kassiopeya.com/index.php?language=ua&manufacturers_id=82

«Звісно, переді мною стояло питання «чи варто це все затівати?» з інтернет-доступом до своїх книжок, ще й з платним доступом, адже в Україні продажі українського легального (книжкового) контенту мізерні – незважаючи на велику кількість читалок у людей і водночас популярність оплати рахунків і товарів через інтернет (як банківськими картками, так і електронними грішми). Отже, проблема з сучасною українською літературою в інтернеті не в тому, що люди перестали читати, і не в тому, що є страх робити фінансові оплати через мережу. Проблема в самій літературі, а швидше в ставленні до неї.

Мабуть, я великий оптиміст, і впевнена, що не можна чекати кращих часів, з моря погоди, манни небесної чи ще чогось… Тим більше, що книги «Весна-поетеса» та «Малолітка» будуть цікаві дівчатам старшого шкільного та студентського віку, а «Бізнес-провокація» зацікавить перш за все офісних працівників. Мені зрозуміло, що більшість потенційних читачів моїх книжок значну частину свого часу проводять в інтернеті. Тож розміщення цих книжок в електронній бібліотеці – це крок назустріч читачеві, це надання більш зручного і простого доступу до творів саме цій аудиторії» – пише авторка у своєму блозі.

Доступ до опублікованих книжок платний, проте, щоб не продавати кота в мішку, бібліотека надає можливість переглянути близько 20 сторінок книги безкоштовно, аби читач міг визначитись, чи цікава йому ця книга.

Також за допомогою спеціальних програм, запропонованих бібліотекою, можна читати придбані книжки без підключення до мережі інтернет.

Покрокова інструкція користування бібліотекою викладена тут: http://store.kassiopeya.com/article_info.php?language=ua&articles_id=1

Нагадуємо також, що книги Антоніни Спірідончевої наявні також в «старому форматі», тобто в паперовому вигляді. Знайти їх можна в книжкових магазинах або замовити через інтернет в книжковому інтернет-магазині «Всі книги».
Друг Читача