Книжки й інші подарунки для жінок на ярмарку МЕДВІН

Виставка «МЕДВІН: Рукоділля. Подарунки для жінок» – це справжнє свято творчості і майстерності, адже на ній представлені різноманітні товари для рукоділля та хобі, а також безліч hand-made продукції, яка народилася в руках українських майстрів. А також книжки!

З 21 по 23 лютого в сучасному виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (м. Київ) відбудеться виставка «МЕДВІН: Рукоділля. Подарунки для жінок». Виставка проводиться в рамках «РОКУ ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ», яким проголошено 2013 Указом Президента України № 756/2013, з метою сприяння забезпеченню освітньо-культурних потреб дітей, створення умов для їхньої творчості, інтелектуального і духовного розвитку, організації змістовного дозвілля.

23 лютого на виставці ДИТЯЧИЙ ДЕНЬ: традиційно суботу на виставці присвячена дітям. На цей раз благодійні дитячі майстер-класи будуть працювати одночасно на 5 майданчиках. Центр дитячої творчості «Моя розумниця» пропонує  дітворі Майстерню миловаріння, майстерню арт-дизайну і майстерню аквагриму. Творчі майстерні Квіглі і Creators допоможуть у цей день маленьким відвідувачам зробити подарунки своїм мамам, бабусям, сестрам, тіткам в техніках квіллінгу і декупажу. Уже традиційними для виставки стали майстер-класи від Національної бібліотеки України для дітей. Вишгородська студія «Золоті ручки» проведе майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки.

Для тих, хто воліє бути глядачем на виставці виступлять дитячі танцювальні та вокальні колективи Вишгородського міського центру народної творчості «Джерело», а також покаже майстерність бойового гопака дитячий табір «Козацька фортеця». Пройде виставка робіт дитячої студії «Золоті ручки» Вишгородського міського центру дитячої творчості «Джерело».

Виставка «МЕДВІН: Рукоділля. Подарунки для жінок» – це:
– більше 130 учасників – компанії-виробники, дистриб’ютори товарів для рукоділля та хобі, роздрібні магазини, інтернет-магазини, творчі майстерні, школи, курси, навчальні центри з різних видів рукоділля, майстри;
– більше 8000 відвідувачів з різних регіонів України;
– понад 100 безкоштовних майстер-класів на з найрізноманітніших технік і видів рукоділля: вишивка хрестом, бісером, стрічками, декупаж, валяння, квіллінг, декор, скрапбукінг, бісероплетіння, виготовлення прикрас, ляльок, м’яких іграшок, виробів з паперу, плетіння віночків, витинанка, ліплення з глини, миловаріння та ін.
Спецпроекти:
– «Майстрівська слобода» – експозиція майстрів Київської області;
– «Етнотерріторія» – експозиція та майстер-класи, що представляють українські народні ремесла: писанкарство, гончарство, ткацтво, плетіння з рогози і соломи, виготовлення ляльок-мотанок;
– спеціальна експозиція авторської ляльки «Для коханих» від Українського об’єднання лялькарів;
– персональна виставка учасника ВВВ 83-річної майстрині народної творчості, роботи якої демонструвалися на Всесвітніх Експозиція – Башкірової Наталії Михайлівни, живопис хрестиком.
– експозиція картин, вишитих стрічками, дітей Міжнародного благодійного фонду «Діти Чорнобиля – за виживання».
– персональна виставка виробів Наталії Шемякіної в техніці батик, з постійними майстер-класами для дітей і дорослих
– виставка робіт дитячої студії «Золоті ручки» Вишгородського міського центру дитячої творчості «Джерело».

Виставка працює з 10.00 до 19.00. Вхід – вільний

Друг Читача