«ДАПАШЛІВИ» наступного тижня: Володимир Набоков, Леся Українка, Дж.Селінджер, а також Мирослав Дочинець та Надійка Гербіш

Рубрика «ДАПАШЛІВИ» – це ваш орієнтир серед моря подій  у культурному світі Києва. Більше інформації ви завжди знайдете в нашій «Афіші» на головній сторінці.  І не забувайте – ми посилаємо вас тільки у пристойні місця.

 

У суботу, 16 лютого,   забігайте сюди на проект «Книги про вічне»: зустріч з Мирославом Дочинцем.

В Україні не знайдеться, мабуть, жодного письменника, чию творчість обговорювали б так широко, як це роблять з книжками Мирослава Дочинця. Окрім топових позицій у рейтингах книгарень, його книжки також заповнюють важливу лакуну «духовного наративу» української літератури. На зустрічі з шанувальниками своєї творчості письменник розповість не тільки про реальне підґрунтя своїх повістей та збірок, але й з радістю поговорить про все, що можна прочитати між рядками його книжок.

 

У неділю, 17 лютого, вистава «ЛО – ЛІ – ТА» за романом Володимира Набокова (Щоденник збоченця) порадує любителів творчості цього знакового письменника. Інсценізація – Ярослава Мельничука буде показана тут.

 

У понеділок, 18 лютого, любителі творчості Селінджера мають можливість потрапити на виставу Харківського театру «Сахалін» «Над прірвою в житі». Заходити сюди.

 

 

У вівторок, 19 лютого,  ще одна вистава за драмою Лесі Українки – «У полоні пристрастей» (Кам’яний господар). Що може бути сильніше спопеляючої пристрасті? Нічого … Так колись думав Дон Жуан, ідучи від однієї звабленої ним донни до іншої. Любов, потяг – ось що вело його на цей шлях, доки випадок не звів його з честолюбною Донною Ганною. Ця жінка перевернула усі уявлення Дон Жуана про щастя, призначивши дуже велику ціну за володіння собою.

 

 

У середу, 20 лютого,  відбудеться презентація студентського літературного проекту «Щоденник: Re:make» – результат колективної творчості 73 учасника з різних куточків України та 12 провідних письменників сучасності.

Кохання, час і тіло – головні герої книжки, яку організатори вирішили зробити у форматі соціальної мережі. Упорядники – Олександр Козинець та Сергій Русаков.

 

 

У четвер, 21 лютого, пройде презентація книжки «Єврейська цивілізація. Оксфордський підручник з юдаїки».

Книга «Єврейська цивілізація. Оксфордський підручник з юдаїки» є перекладом The Oxford Handbook of Jewish Studies. Це – унікальне для української гуманітаристики видання, у якому представлено історію науки про єврейство від її зародження до сьогодення. Презентація книги відбудеться тут.

 

 

У п’ятницю, 22 лютого, відбудеться презентація книжки Надійки Гербіш «Теплі історії до шоколаду»

«Теплі історії до шоколаду» – це не продовження попередньої книжки авторки «Теплі історії до кави». У «чоколядових розповідях» більше фотографій, мандрівних нотаток, а ще – несподіваний подарунок давнім читачам і шанувальникам проекту «1001 щаслива намистина». Авторка каже, що там значно більше оптимізму, рок-н-ролу й веселощів, ніж у попередній книжці. Назву «Теплі історії» вирішили залишити на позначення серії альтернативних – оптимістичних і надихаючих – книжок.

 

 

Не забувайте зазирати в нашу «Афішу» на головній сторінці порталу!

Побачимося на виставах та презентаціях і гарних вам книжкових новин і новинок!

Не забувайте читати рубрику «ДАПАШЛІВИ» щоп’ятниці на сайті «Друг Читача».