Жадан послав парламент?

Письменник і музикант Сергій Жадан виступив з концертом у Дніпропетровську. Під час виступу на артистові була футболка з нецензурним висловом. Про це повідомляє

 

Концерт відбувся 10 лютого спільно з гуртом “Собаки у космосі”.

Сергій Жадан та харківський панк-ска-гурт “Собаки в космосі” працюють разом уже 6 років. 2008-го харків’яни видали свій перший спільний альбом “Спортивний клуб армії”. З того часу проект було презентовано слухачам у різних містах України, а також Польщі, Німеччини, Австрії, Чехії та Росії.

Влітку позаминулого року вийшов новий сингл Жадана та Собак – “Радіо Харків”. Саме з цього синглу й розпочалася робота над новим диском, яка на сьогодні набула свого логічного завершення у вигляді нового альбому – “Зброя пролетаріату”.

Від ліричних балад та сатиричних композицій колектив перейшов на брудніший, більш динамічний звук та гостросоціальну лірику. Сьогодні музиканти грають соціальний диско-панк, поєднуючи жорстке гітарне звучання з ідеологічною складовою марксизму, а героями нових пісень СЖ та СВК є всіма пізнавані персонажі – працівники адміністрації президента, депутати Верховної Ради, представники середнього та малого бізнесу, клерки обласних, районних та селищних рад. А загалом проект і надалі виконує життєствердну музику для протестного електорату.

24tv.ua