«Кніглі» за зниженою ціною від «Марусі»

Літературний клуб «Маруся» та компанія «KNIGLI» оголошують акцію! Купуй будь-яку «кніглі» на сайті «Марусі» та отримай знижку 10 %. Для того, щоб придбати KNIGLI за акційною ціною (180 грн.), потрібно відправити просту форму замовлення. Акція діє до 28 лютого включно.

Сьогодні зробити оригінальний і унікальний подарунок достатньо непросто. Але KNIGLI вміють робити подарунки, якими можна здивувати найбільш вибагливого поціновувача мистецтва.

KNIGLI – це абсолютно нестандартний підхід до звичайної книги. На одному аркуші формату А2 розташований повний текст книги у вигляді ілюстрації до неї. Наприклад, 296 сторінок «Майстра і Маргарити» – на одному аркуші! Дизайнери проекту створюють зі слів, фраз, пропозицій книги витіюваті візерунки, які утворюють ілюстрацію до книги. У наборі з самих «кніглей» йде лупа 3-кратного збільшення, щоб при бажанні цю книгу можна було все-таки прочитати. Асортимент KNIGLI поповнюється регулярно.

Це відмінна прикраса інтер’єру квартири, офісу і всіляких інших місць проживання ваших близьких.

«Ми працюємо з кращими поліграфія Україні, новітні технології яких дозволяють втілити настільки оригінальні рішення друку книг дрібним шрифтом. Щоб прочитати текст KNIGLI-в комплекті надається лупа 3-х кратного збільшення», – зазначають творці «кніглей».

Якщо обираючи подарунок, ви справді хочете зробити приємно людині, то підійдіть до вибору подарунка «з душею» – зробіть оригінальний і неповторний, креативний і незвичайний подарунок – даруєте KNIGLI!

Асортимент книг, з яких для вас можуть зробити KNIGLI, можна подивитися на сайті.

ЗАМОВИТИ KNIGLI ЗІ ЗНИЖКОЮ 10 % МОЖНА ТУТ, або надіславши запит на пошту marusia.lit @ gmail.com.


Друг Читача