Вийшла перша систематична збірка українських мап від кам’яного віку до сьогодення

Києві 28 січня 2013 року презентували “Атлас історії України” – першу систематичну збірку мап від кам’яного віку до сьогодення, видану в Україні. Це науково-популярне видання, розраховане насамперед на старшокласників, студентів, науковців та тих, хто серйозно цікавиться історією.

В атласі виділено 7 розділів за віхами української історії. Кожен із них починається картою Центрально-Східної Європи, що демонструє політичну ситуацію навколо українських земель у відповідний період.

Атлас акцентує увагу на політичних подіях, воєнних історіях, змінах кордонів і територіального устрою України у різні часи. Кожну карту доповнюють коментарі та ілюстрації.

“Атлас історії України” – спільний проект науково-виробничого підприємства “Картографія”, Інституту історії України, Інституту археології Національної академії наук України та Національного університету “Києво-Могилянська академія” (НаУКМА).

Освіта

 • Dukki2008

  А глобус когда выйдет? Вообще-то этой страны на тех картах просто быть не может! Не было её никогда. Не путайте с Русью. Это государство уничтожили хохлы и монголы. А остатки русичей сбежали на север, и слились там с местными. Но это лучше,  чем хохлы,которые  получились из половцев и татаро-монголов, после вырезания Киева и перетраханья оставшихся славянских баб! От них весь сволочизм и хитрость с предательством. А Галичину оттрахали поляки, австрияки и евреи. Вот тебе и титульная нация.

  • TreViAl

   Комент відповідає ніку – дуркі і є дуркі:))

   1. Вперше слово “Україна”  зустрічається з 12-го сторіччя.
   2. Ніде в історичних документах не відмічено міграції населення під час монгольської навали.
   3. Є наукові дослідження, що в генах українців немає монгольского сліду – згвалтовані жінки дітей просто знищували, як і під час фашистської окупації.
   4. Тебе треба стерилізувати, бо шось з мозком не так – діти точно вийдуть ідіоти:)))) 

 • Jugger

  Чи можна десь купити онлайн? Офтоп: троля не годувати!