Дитяча книжка про Чупакабру зараз на третину дешевша

Видавництво «Грані-Т» і відома дитяча письменниця з Луцька Надія Гуменюк підготували особливий подарунок. У новій книжці – героїня сучасного фольклору Чупакабра. Книга називається «Чупакабра і чотири мушкетери».

Ви ж пам’ятаєте Радика та його друзів, кмітливих і веселих героїв повісті Надії Гуменюк «Зустріч на Босому мосту» (серія «Сучасна дитяча проза» видавництва «Грані-Т»)? Тоді детективне аґентство «Цезар і К», засноване друзями, успішно розгадало таємницю манускрипту тамплієрів і знайшло справжній стародавній скарб.

І ось тепер на Радика і його команду чекає ще більш захоплива й дуже небезпечна пригода – вони беруться розслідувати злочини, вчинені у волинському містечку Любитівка, до яких причетна… чупакабра.

І хай це не зовсім чупакабра й не зовсім причетна — але хтозна, чим би все закінчилось, якби не четвірка цікавих «мушкетерів». Бо насправді це дуже добре, коли всі такі різні: Соломійка – розумна і зважена, Сашко — балакучий шибеник, Олесь — начитаний відмінник, а Радик уміє всіх згуртувати.

Як воно захоплююче, коли небезпека долається гуртом! Як приємно — помиритися з другом після «філософської» сварки. І як це круто – здобути авторитет навіть в очах баби Филинки.

 

Дата виходу книжки з друку – 12 лютого 2013 року. Не проґавте можливість придбати її за 35 грн. (вартість книги після виходу – 50 грн). Щойно книжка вийде друком, ви гарантовано отримаєте її тим способом, який буде максимально зручним для Вас.

Придбати зараз за 35 грн

Друг Читача