За мотивами казки «Як черепаха Наталка до школи збиралася» створено мультфільм (Відео)

За мотивами казки Еліни Заржицької «Як черепаха Наталка до школи збиралася» створено мультфільм.

Ініціаторами створення мультфільму стали обласна бібліотека для дітей (директор Ольга Шарабура) та Криворізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат «Надія» (директор Надія Полонська).

Те, що казка про розумну й добру черепашку Наталку користується популярністю у дніпропетровських малюків, не варто й нагадувати. Адже саме діти – вихованці інтернатних закладів області взяли активну участь в оформленні однойменної книги, яка вийшла друком у видавництві «Пороги» (Дніпропетровськ, 2011). А вихованці Криворізької школи-інтернату «Надія» зробили аж 12 малюнків – майже до кожної казки (всього на розгляд авторові було надіслано майже 100 малюнків).

Саме маленькі вихованці закладу під час вручення їм готовою книги, яке відбувалося на базі обласної бібліотеки для дітей і запропонували створити мультфільм про кумедні пригоди милої черепашки. Керівництво інтернату та працівники бібліотеки вирішили допомогти дітям.

У роботі зі здійснення мрії взяли участь викладач живопису Людмила Шевченко (яка, до речі, працює саме «Надії»), відмінник культури України, член Асоціації композиторів Всеукраїнської Національної музичної спілки, композитор Валентина Фалькова, молода письменниця Наталія Дев’ятко і, звичайно, сама авторка – Еліна Заржицька. Монтаж здійснювала Дар’я Корольова (м. Київ).

Друг Читача