Вийшла українська еко-казка Валентини Вздульської «Вертихвіст»

19 січня в сімейному творчому центрі Tri: письменниця Валентина Вздульська та художниця Надія Каламєєць презентують новинку видавництва «Грані-Т» – еко-казку «Вертихвіст». На всіх непосидючих, винахідливих і свідомих маленьких та великих читачів чекають конкурси, сюрпризи від лиса-чарівника Вертихвоста й ексклюзивний еко-майстер-клас.

На початку зими видавництво «Грані-Т» разом із письменницею Валентиною Вздульською і художницею Надією Каламєєць приготувало своїм читачам щонайсправжнісінький подарунок – еко-казку «Вертихвіст». Усі дива в цій повісті починаються з невеличких капостей головного героя – лиса-чарівника Вертихвоста – і його бажання повернути життя красуні ялинці, а завершуються відчайдушним спуском з гори на санчатах. Поміж цими подіями вмістилося ще чимало чудес, пригод і перевтілень. Крім того, що це чудова різдвяна казка у прекрасному ілюструванні Надії Каламєєць, «Вертихвіст» порушує цілу низку важливих проблем, передовсім екологічних. Зокрема в центрі оповіді  –історія про порятунок ялинки, заради якої капосник Вертихвіст зважився навіть пожертвувати часточкою свого життя…

На презентації письменниця та художниця обіцяють не лише розповісти про Вертихвоста та його найближчих друзів, але й не без допомоги лиса-чарівника складуть із читачами нову казку та дозволять кожному зазирнути до таємничої скриньки, яка допомагає передбачити майбутнє. На учасників презентації також чекає майстер-клас від Надії Каламєєць із виготовлення еко-ялинки, яка стане окрасою домівки протягом усьго року. А ще кожен маленький читач, який заздалегідь зареєструється на презентацію, отримає на згадку від Вертихвоста магічний значок!

Реєстрація: 067 247 59 60

 

19 січня (субота) 13:00

Сімейний творчий центр Tri:

вул. Олеся Гончара, 15/3

 

Про автора

Валентина Вздульська народилася 1983 р. у м. Фастів на Київщині. Закінчила Національний університет «Києво-Могилянська Академія» за спеціальністю «Філологія». Працювала журналістом на радіо, в газетах, наразі – редактор в одному з київських інтернет-видань. Літературний критик, співзасновниця блоґу про дитячу літературу «Казкарка». Автор казок та оповідань для дітей. «Здається, я з тих авторів, які пишуть мало, – зізнається Валентина. – Із кожним текстом я ношуся, як курка з яйцем, і нескоро можу наважитися на інший. Текст для мене розпочинається з ідеї, мотиву. Коли сідаю писати, то ще не знаю не те що фіналу, а навіть того, хто точно мої герої. Писання стає головоломкою, яку приємно вирішувати, коли маєш настрій до головоломок».

 

Про художника

Надія Каламєєць народилася в Києві 1989 р. Здобула освіту психолога в Національному педагогічному університеті ім. М.П. Драгоманова. Мала кілька персональних художніх виставок. На 5 курсі університету почала ілюструвати книги.  «Головне, щоб ілюстрації йшли від душі, тоді книга разом з малюнками оживає», – ділиться секретом своїх теплих і затишних ілюстрацій Надія.

Друг Читача