Телережисер Валентин Тарасов написав історичний детектив

«Чеслав. В темряві сонця» – саме таку назву має книжка відомого українського актора, драматурга та телережисера Валентина Тарасова. Історично-пригодницький детектив одночасно вийшов українською та російською мовами. Перший сукупний наклад двомовного варіанту склав 18 тисяч примірників.

 

Сюжет книжки Валентина Тарасова, що вийшла друком у видавництві «Клуб Сімейного Дозвілля», розгортається в дикунські часи волхвів і відьом, коли наші далекі прапращури слов’яни поклонялися силам природи та боролися за своє існування в хащах таємничих лісів. Про один рід навіть казали, що він приносить Перунові людські жертви. І на нього головний герой Чеслав подумав у першу чергу, коли його панотця знайшли мертвим, а одноплеменці оголосили юнака батьковбивцею. Проте на молодого мисливця чекає ще не одна загадка про життя та смерть.

 

Прочитавши книжку «Чеслав. В темряві сонця», співачка Марія Бурмака, емоційно зазначила: «Роман дає стійке відчуття того, що всі його драматичні події розгортаються саме на нашій території. Варто лише потрапити у найближчий ліс, і повз тебе пролетить стріла чужинця або розірване намисто  на стежці під ногами стане розгадкою заплутаної історичної таємниці». Перша презентація детективу Валентина Тарасова «Чеслав. В темряві сонця» пройде 6 лютого у київській Книгарні «Є».

Друг читача