3D скандал: львівяни вимагають повернення грошей за шоу “Снігова королева”

Після першої вистави «Снігова королева», яку привезло з Києва до Львова агентство «Прем’єра» і яка вчора відбулася на сцені Львівського національного театру опери і балету ім. С. Крушельницької, глядачі почали кричати «Ганьба» і вимагати повернути кошти. Люди обурені поганою організацією “шоу” та грою акторів. Про це ІА ZIK повідомила після вистави глядачка Людмила Пуляєва.

Квитки на 3D-шоу «Снігова королева» коштували від 80 до 220 гривень. Перша вистава відбулася об 11.00, дві наступних – о 14.00 і 17.00. Купуючи квитки, люди чекали дійсно феєричного видовища з 3D-ефектами.

«Все 3D-шоу – це спеціальні пластикові окуляри, які нам роздали. На сцені стояв величезний монітор. Декорацій фактично не було. Вони змінювались на екрані. Деякі актори грали по дві ролі», – розповіла Людмила Пуляєва.

Крім того, організатори акцентували увагу на тому, що виставу вперше спеціально для Львова переклали на українську мову. «На сцені Кай забув українську і деякі фрази говорив російською мовою. Три пісні теж звучали російською», – додала глядачка. Людмила Пуляєва розповіла, що відразу після вистави люди пішли вимагати повернення грошей.

Ті глядачі, які прийшли завчасно на наступний сеанс, теж хотіли повернути гроші. Але від адміністрації театру вони нічого не добилися. «Те, що вони пропонують, не варте ані тих грошей, ані сцени Оперного театру», – розповіла Людмила Пуляєва.

Аfishalviv.net