ДАПАШЛІВИ наступного тижня: «Duty Free», Мері Поппінс та «Фіалка Монмартру», а також виставка поетів

 

Рубрика «ДАПАШЛІВИ» – це ваш орієнтир серед моря подій  у культурному світі Києва. Більше інформації ви завжди знайдете в нашій «Афіші» на головній сторінці.  І не забувайте – ми посилаємо вас тільки у пристойні місця. Там і зустрінемось.

 

 

У вихідні, 22-23 грудня, можна взяти своїх дітей та поспілкуватися, помалювати, поспівати, почитати, пограти, отримати фахову консультацію від психолога тут.

А найповнішу афішу дитячих заходів на ці вихідні ви зможете дізнатися на нашому сайті завтра о 8-ій ранку у публікації під назвою «Дитяча афіша від Марічки Падалко».

Усім не батькам можна сходити на оперету «Фіалка Монмартру». За витонченою романтичною назвою прихована історія богемного життя з її невід’ємними елементами – любовним трикутником, грошима, авантюрними пригодами. Захоплюючий сюжет оперети заснований на журналістських замальовках французького письменника Анрі Мюрже (1822-1861) із книги «Сцени з життя богеми». Тут.

 

 

У понеділок, 24 грудня, укотре важкий робочий день. Але водночас і світлий – Святвечір напередодні католицького Різдва. Думайте про хороше!

 

У вівторок, 25 грудня, зазирніть на презентація книжки історика Бориса Черкаса «Синьоводська битва 1362 року».Синьоводська битва 1362 року, наслідок воєнних акцій литовсько-українського війська, позначила новий етап української історії. Україна перейшла з-під влади Золотої Орди до складу Великого князівства Литовського.

Книгу Бориса Черкаса «Синьоводська битва 1362 року» присвячено маловідомим та суперечливим подіям XIII – XIV ст. в історії України – т.зв. «золотоординській добі». У центрі уваги знаходяться проблеми генези політичної структури Золотої Орди на тлі подій Синьоводської битви 1362 року. Дуже цікаві факти почуєте тут.

 

У середу, 26 грудня,  зазирніть на «Виставку поетів імені Михайля Семенка». На літературному вечері, присвяченому 120-річчю від дня народження першого українського футуриста, вірші Семенка і власні читатимуть, кричатимуть і шипітимуть сучасні українські поети. Окрім читань, відвідувачі заходу зможуть побачити експоновані документи, фоторгафії та особисті речі Михайля Семенка. На літчитаннях зможете зустріти таких цікавих авторів і дізнатися про головну книжку, що вийде наступного року.

 

У четвер, 27 грудня, залітайте на презентацію роману Оксани Форостини «Duty Free». Зустріч модерує Ірена Карпа. «Duty Free» – роман-подорож. Для американського експата з українським корінням Елайджи Мельника вона почалася в середині 1990-х у Львові, хаотично продовжувалася або призупинялася на Заході, аж поки навесні 2009 року Елайджа знову не опинився в Україні – у посткризовому Києві. Оксана Форостина написала перші кілька сторінок «Duty Free» ще 2001 року. Тоді вона працювала прес-секретаркою Мистецького об’єднання «Дзиґа». Більше подробиць отут.

 

 

У п’ятницю, 28 грудня, маємо нагоду потрапити сюди. Це – «Чарівний світ Мері Поппінс». Те що треба перед Новим Роком! Заходьте сюди.

 

 

 

Не забувайте зазирати в нашу «Афішу» на головній сторінці порталу!

Побачимося на виставах та презентаціях і гарних вам книжкових новин і новинок!

Не забувайте читати рубрику «ДАПАШЛІВИ» щоп’ятниці на сайті «Друг Читача».