Анжеліна Джолі взялась за екранізацію роману про легкоатлета, що потрапив у полон у Другу світову війну

Фото: guardian.co.uk

Голлівудська знаменитість Анжеліна Джолі збирається екранізувати історію Луїса Замперіні.

Кінокомпанія Universal Pictures і Анжеліна Джолі перебувають на останній стадії переговорів на тему зйомок фільму «Незламний» за однойменною біографічною історією легкоатлета, учасника Олімпійських ігор 1936 року, який був в полоні під час Другої світової війни, але при цьому залишився живим і не втратив силу духу .

Цю історію студія хотіла втілити в фільм останні 55 років, але все якось не виходило. Однак вихід книги, документального роману, відновив інтерес кіностудії за  даним фактом. Роман Лори Хилленбранд «Незломний: історія виживання, стійкості і спокути» – бестселер, який увійшов до трійки найбільш продаваних книг.

Коли Анжеліна Джолі прочитала книгу, у неї з’явилося величезне бажання зняти фільм. Анжеліна говорить, що Луїс справжній герой, приклад стійкої віри і безмежної мужності, і ця історія її торкнула до глибини душі.

Для Анжеліни Джолі це буде вже друга робота як режисера. Нагадуємо, що в 2011 році пройшла прем’єра драми «У краю крові і меду». Це історія про кохання двох людей під час війни 1992-1995 років у Боснії.

Причому не можна сказати, що картина здобула якийсь успіх, навпаки, вона провалилася в прокаті.

Але Анжеліна Джолі сповнена сил, а кіностудія «Universal Pictures» впевнена, що зробила правильний вибір. До слова, Луїс Замперіні зможе особисто оцінити правдивість картини, героєві 95 років.

Uaonline