З’явиться український журнал Vogue

На початку нового 2013 року в Україні й Таїланді почнуть видаватися місцеві версії Vogue, а пакет міжнародних версій журналу зросте до 21 версії, повідомляє Guardian.

“Україна готова для Vogue… Київ розвивається і тут є стійкий ринковий попит на предмети розкоші. Vogue може запропонувати свій досвід Україні”, – сказав Джонатан Ньюхаус (Jonathan Newhouse), глава Condé Naste – фірми, яка випускає журнал.

Ось простий тест економічного розвитку та споживчої вишуканості нації: запитати в газетному кіоску екземпляр Vogue. Так, поява місцевого видання найвідомішого глянцевого журналу про моду стала барометром вкорінення заможного середнього класу і сиреною для індустрії розкоші, яка свідчить про виникнення нового ринку, пише Guardian.

Слід зазначити, що до кінця 1960-х років було тільки п’ять видань Vogue: у США, Великобританії, Франції, Італії та Австралії. Але редактори Vogue, ретельно відстеживши індикатори економічного зростання, в 1990 році відкрили національні версії Vogue в Росії, Японії, Кореї і Тайвані. У першій декаді нашого століття національні версії журналу було також запущено в Китаї та Індії. А два роки тому, ставши індикатором появи ринку розкоші у країні, Vogue з’явився в Туреччині.

Newsru