Презентували інтерактивну «Снігову королеву» для iPad від «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА»

Електронна дитяча книга, що приголомшує уяву, – такими епітетом видавець Іван Малкович презентував новинку третього тисячоліття.

Інтерактивна казка «Снігова королева», за основу якої взято ілюстрації Владислава Єрка, буквально оживає на екранах айпадів. Можна зазирнути в очі Снігової Королеви, розкуйовдити волосся Кая, якщо легенько подути – йде сніг або розпалюється вогнище. Засвітивши вікна собору, почути різдвяний орган.

У книзі сім ігор – від розмальовок до пазлів. Новинка представлена українською, російською та англійською. Наразі коштує вона 5 доларів, але придбати можна лише власникам Айпадів, – в такий спосіб винахід застрахований від безкоштовних скачувань.

Над створенням високотехнологічної книги працювала винятково українська команда, що, безперечно, є приводом для гордощів, – зазначає Іван Малкович.

«Це українські хлопці і дівчата. Вони тут народилися. Вони надзвичайно талановиті. Ця книга зроблена за найостаннішими технологічними віяннями, здобутками, і ще вони йшли далі і самі вигадували, що є зараз в світі», – каже директор видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» Іван Малкович.

ICTV