Пасажирам аеропорту «Бориспіль» дарували книжку Оксани Форостини «Duty Free»

19 грудня 10 пасажирів Міжнародного аеропорту «Бориспіль» отримали у подарунок книжку – дебютний роман Оксани Форостини «Duty Free». Про це повідомля видавець книги “Кальварія”.
Авторка обрала для своєї першої автограф-сесії столики та барну стійку в «Irish bar», що розташований у зоні duty free терміналу B «Борисполя».
Перший примірник полетів в Афіни, його отримали Андрій та його дружина Оля. Для Андрія роман виявився ще й подарунком на день народження. Також роман «Duty Free» взяли з собою на борт пасажири рейсів на Бухарест, Тель-Авів, Бангкок та навіть екіпаж приватного літака, який вирушив у Москву.

«Коли я уявляла, де насамперед хочу бачити свою книжку, було ясно від початку: найкраще місце для неї – салон літака, зали очікування аеропортів, хоч також і потяги, автобуси та вокзали. Тому я попросила незнайомих людей підняти книжку в небо. Найкращі миті в житті, як на мене – це кілька секунд, коли літак відривається від землі та набирає висоту. Сьогодні у 11 людей, які переживали ці моменти, була з собою моя книжка. Саме так я уявляю собі письменницьке щастя,» – прокоментувала задум  Оксана Форостина.

Друг Читача