ДАПАШЛІВИ наступного тижня: Шевельов, «Войцек», фрі-джаз та Мерлін Менсон

Рубрика «ДАПАШЛІВИ» це ваш орієнтир серед моря подій  у культурному світі Києва. Більше інформації ви завжди знайдете в нашій «Афіші» на головній сторінці.  І не забувайте – ми посилаємо вас тільки у пристойні місця. Там і зустрінемось.

 

 

У суботу-неділю, 15-16 грудня, усіх книголюбів запрошуємо на виставку-ярмарку «Книжкові контракти». На виставці буде широко представлено: художню, наукову, довідкову, навчальну, історичну, краєзнавчу літературу, подарункові видання за ціною виробника, альбоми про мистецтво, антикварні книжки, періодику, музичну та дитячу літературу на будь-які смаки та уподобання. На сьогодні свою участь підтвердили понад 100 видавництв. Програма тут.

 

Також  у суботу скористайтеся порадами від «Грані-Т» про те, як і де корисно провести час.

 

А недільний вечір можна провести у компанії фрі-джазу та традиційного співу міжнародного проекту Ultramarine. Інтригує? За квитками зазирніть сюди.

 

У понеділок, 17 грудня відбудеться презентація двохтомника «Я — мене —мені…(і довкруги). Спогади» та трьохтомника «Пороги і Запоріжжя: Література. Мистецтво. Ідеології».

«Я мене — мені… (і довкруги)» — книга спогадів, унікальне свідчення автора про свій час, про події, факти і людей, чиї життєві шляхи так чи інакше перетнулися з його долею. Перша частина цієї книги — «В Україні» — висвітлює життя автора від дитинства до Другої світової війни. Друга частина книги — «В Европі» — оповідає про повоєнні роки у Німеччині та Швеції до переїзду автора до США.

Презентація відбудеться за участю Оксани Забужко.
До слова запрошені: Віра Агеєва, Тамара Гундорова, Павло Грищенко, Ростислав Семків.

 

У вівторок, 18 грудня в книгарні «Є» Георгій Почепцов прочитає відкриту лекцію на тему: «Конструювання нематеріального: сучасні підходи»:
— що таке економіка уяви і бажань?
— як телесеріали впливають на наше життя?
— як захистити країну від впливу імперської поп-культури?

Цю фантастичну лекцію неможливо пропустити. Тицяйте тут.

 

 

У середу, 19 грудня, відбудеться прем’єра вистави «Поміж небом і землею»
(Голлівудська мрія на 2 дії). Усі подробиці тут.


 

У четвер, 20 грудня, у Києві виступить король шок-рока Мерлін Менсон.

Або сходіть на п’єсу «Войцек. Карнавал плоті». Між іншим, «Войцек» – одна з найбільш інтригуючих п’єс світового репертуару. П’єса залишилася недописаної … але, не дивлячись на це, європейські театри повертаються до неї із завидною постійністю. Ревнощі, гнів, круговорот людської плоті, вбивство і … карнавал! Колаж рваних, недомовленості фрагментів і дивовижний лаконізм сюжету складається в пронизливу історію про гірку долю простого армійського цирульника Войцека, в основі якої реальна кримінальна історія. Заходьте сюди.

 

 

У п’ятницю, 21 грудня, відбудеться зустріч з письменником Валерієм Шевчуком з нагоди виходу чотирьохтомника його творів. Не пропустіть!

Валерій Шевчук — подиву гідний взірець сучасного подвижництва на терені української літератури, культури та історії. Мало яка державна культурна інституція може похвалитися таким кількісним, різноплановим, а головне, якісним доробком.

 

 

Не забувайте зазирати в нашу «Афішу» на головній сторінці порталу!

Побачимося на виставах та презентаціях і гарних вам книжкових новин і новинок!

Не забувайте читати рубрику «ДАПАШЛІВИ» щоп’ятниці на сайті «Друг Читача».