Видавництво «СПАДЩИНА-ІНТЕГРАЛ» звинувачують у виданні піратських копій романів Ірен Роздобудько

Видавництво “Кальварія” звинуватило видавництво «СПАДЩИНА-ІНТЕГРАЛ» у незаконному виданні конртафактних примірників книги Ірен Роздобудько “Останній ескорт у пастку”. Цікаво, що Ірен Роздобудько на Форумі видавців у Львові у вересні цього року роздавала автографи на “піратських” копіях свого роману, виданого «СПАДЩИНА-ІНТЕГРАЛ». Свідченням цього є це фото, що збереглося в архівних публікаціях “Друга читача”.

 

Видавництво “Кальварія” звернулося до книготорговельних підприємств з проханням не продавати  книжку Ірен Роздобудько “Останній ескорт у пастку”.

 

“У відповідності до Закону України «Про авторське право і суміжні права» піратством є не лише видання і розмноження контрафактних примірників Творів, а й їх поширення та продаж. – ідеться у заяві, яку поширило ТОВ “Кальваря”. – У зв’язку з цим, просимо Вас припинити розповсюдження та продаж книги Ірен Роздобудько «Останній ескорт у пастку», виданої ТОВ «СПАДЩИНА-ІНТЕГРАЛ» (якщо такий факт мав місце), а саме — повністю зняти з продажу цю книгу та інформацію про неї в книгарнях та інших магазинах, гуртівнях, дистрибуційних центрах, каталогах та на сайтах.
Доводимо до Вашого відома, що у відповідності до Закону України «Про авторське право і суміжні права» та укладених між ТОВ «Кальварія» та Ірен Роздобудько авторських угод, усі виключні права на використання романів Ірен Роздобудько «Пастка для жар-птиці» («Мерці») та «Ескорт у смерть» у будь-якій формі та будь-яким способом з 2001 року належать ТОВ «Кальварія».

Як заявляє видавництво “Кальварія”, видання ТОВ «СПАДЩИНА-ІНТЕГРАЛ» книги Ірен Роздобудько «Останній ескорт у пастку», який містить згадані вище романи, порушило виключне право ТОВ «КАЛЬВАРІЯ» на використання цих Творів та відповідно до Закону України «Про авторське право і суміжні права» примірники цієї книги є контрафактними, а дії ТОВ «СПАДЩИНА-ІНТЕГРАЛ» розцінюються як піратство у сфері авторського права, шляхом опублікування, відтворення і розповсюдження контрафактних примірників книги Ірен Роздобудько «Останній ескорт у пастку»”.

У повідомленні також зазначено, що видавництво «СПАДЩИНА-ІНТЕГРАЛ» категорично відмовилось від пропозиції ТОВ «КАЛЬВАРІЯ» щодо врегулювання ситуації шляхом переговорів”, тому “Кальварія” має намір звернутися до суду із позовом про врегулювання питання захисту свого авторського права; заборони дій, що порушують авторське право; відшкодування моральної (немайнової) шкоди та виплати компенсації”.

“Друг читача” буде спостерігати за перебігом подій.

Друг читача