Тренінг «Як організувати вишкіл у сфері культури»

18 грудня у Львові відбудеться тренінг «Як організувати вишкіл у сфері культури», під час якого учасники дізнаються навіщо потрібні освітні проекти для митців, як правильно сформувати програму, та на що звертати увагу при організації вишколів. Тренінг пройде у рамках Програми резиденцій для менеджерів культури від Центру культурного менеджменту.

Захід буде цікавий тим, хто планує займатися освітніми проектами у сфері культури або планує брати участь у таких, а також усім, хто цікавиться культурним менеджментом.

Спікер: Дмитро Стретович (засновник Літературного клубу «Маруся», координатор Літної літературної школи, Школи літературного менеджменту та інших освітніх та культурних проектів).

«Головні проблеми сфери культури в Україні починаються з відсутності систематичної професійної освіти для менеджерів та власне митців. Мова не про академічну освіту, а про неформальну – тренінги, вишколи, воркшопи і т.п. Досвід, показує, що саме неформальна освіта дає найкращі результати для підвищення професійного рівня. Під час тренінгу я спробую довести це, ну і розказати з досвіду Літклубу «Маруся» як же організовувати освітні проекти в культурі», – зазначив Стретович, анонсуючи тренінг.

Дата і час: 18 грудня, початок о 17:00.

Місце: Центр культурного менеджменту (Львів, вул. Зелена, 44, 2-ий поверх).

З усіх питань пишіть на пошту: marusia.lit@gmail.com

Вхід вільний.